Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik nem Sosem szoktak idegeskedni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ most ezt hogy gondolod. Alapjáraton teljesen nyugodt vagyok, de ha mások okot adnak rá, fel tudom húzni magam.
2014. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, de miért kérded?
2014. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert én Sosem szoktam és az ismerősöknek fura,hogy soha nem húzom fel magam semmin.
2014. okt. 24. 22:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
31/F
2014. okt. 24. 22:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább más miatt idegeskedem, mint az átlagember. :D A lányok miatti idegeskedést "csak" egyéve kezdtem el, csoda hogy eddig nem.

Ma busszal akartam bemenni a városba, szabadnapokon tudtam hogy van a 9-es busz, odamentem, vártam 10 percet, nem jött. Majd rákerestem, nem-e munkaszüneti nap van ma. De. Be kellett sétálnom a városba (5 km, 40 perc) az esőben. Gondolom a legtöbb embert azért felhúzta volna magát rajta, de én abszolút nem.

Az, érettségi előtt egy héttel idegeskedtem kicsit, nomeg a napján nagyon, de addig semmit, hogy mi lesz. Tényleg egy percet nem.

Viszont amikor Fifában kikapok, ordítok mint egy idióta. :D 20/F

2014. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen olyan vagyok, szinte semmi sem idegesít engem se, régen még 1-2 játék engem is felhúzott de már azok se tudnak. Érettségin voltam én is, mindenki idegeskedett ott körülöttem, én annyira nem voltam ideges hogy el sem hittem hogy ennyire laza vagyok. Na de mind1, az idegrendszerünk nem károsodik.
2014. okt. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az életben átélt tapasztalatokon múlik ez leginkább.

egyik barátom katona volt egy évtizedig a légióban.

ölt is meg minden ami ezzel jár,folyamatos életveszély éveken át,ezért ő nem igazán lesz ideges semmi olyasmitől ami nem fenyegeti közvetlen a testi épségét az életét.

hétköznapi problémák számára max kellemetlenségek,de ideges ilyesmitől nem lesz.

2014. okt. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hidra12 ***** válasza:

Én azt nem birom ha valaki : nem sportszerű(mindenben) , és az egoistákat rühelem , és a 1-2eseket akik jobbnak gondolják magukat nálam!!!


De nem csinálok felkavarást

2014. okt. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A számítógépem néha fel tud húzni, ha lassú és/vagy sokat fagy. De amúgy én is hosszútávú béketűrő vagyok.
2014. okt. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!