Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert csak a csunya lanyokat...

Miert csak a csunya lanyokat vonzom? Mindig oda jonnek hozzam es kerdezoskodnek meg mosolyognak ram.

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 22:22
 1/8 anonim válasza:
94%
Biztos te is randa vagy.
2014. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jo a szep lanyok is mosolyognak ram de ok viszont nem jonnek oda hozzam
2014. okt. 25. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
a szép lányokhoz a fiúk mennek oda...
2014. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Ezt én sem értem.

Én is "szép lány" vagyok... bár 24 évesen már kiöregedtem ezekből a hülyeségekből, sosem jutott eszembe odamenni egy sráchoz sem. Se csúnyához, se jóképűhöz ha vonzott, ha nem.

Akinek volt/van elég vér a pucájában, jön magától is :)

2014. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán a csúnya lányoknak bátrabbnak és rámenősebbnek kell lennie, hogy jusson nekik is pasi?
2014. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, hozzám még a csúnya lányok se jönnek oda...:D
2014. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *Nekomimi* ***** válasza:
Lehet azért, mert te egy teljesen átlagos fiú vagy, aki a szép lányoknak túlságosan átlagos, mivel ők tisztában vannak a kinézetükkel és tudják, hogy jut nekik helyesebb pasi is... Ezzel nem megsérteni akartalak, fogalmam nincs, hogy hogyan nézel ki, csak én szeretem analizálni az embereket és az évek során ezt szűrtem le. :)
2014. okt. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne bántsd a kicsit lehet csúnyábbakat,a szépség relatív! Amúgy meg a szépeknek van önbecsülésük,és magabiztosságuk mosolyogni fognak,de oda menni bizony nem!Én se megyek oda,nemén vagyok a férfi.Tegye meg ő az első lépést!Akár ismeretlenül is,na azééért mértékkel ;-)
2014. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!