Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Folyton piszkálódnak, mosolyog...

Edwety kérdése:

Folyton piszkálódnak, mosolyognak rajtam? Hogyan reagáljak? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Gimis 17/L vagyok és van két fiú osztálytársam, akik folyton kinevetnek. Hiába kérdezem miért, nem mondják el, csak annyit mondanak, hogy nyugodjak meg nem rosszból csinálják, nem utálnak, csak egyszerűen élvezik. Egyébként mindkettővel jóban vagyok, de kezd idegesíteni, hogy órákon is hallom, ahogy nevetnek és látom, hogy rám néznek. Eleinte nem zavart, tényleg, de mostanra már meguntam, viszont nem akarom magam felidegesíteni, mert annak még jobban örülnének, figyelmen kívül meg egyszerűen nem tudom hagyni. Hogyan reagáljak? (utánzásokra, mozdulataim, hangom, beszédmódom kifigurázására kell gondolni, pedig a barátaim szerint sincs idegesítő hangom vagy nevetséges viselkedésem)

2013. okt. 30. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak fiúk. Nálunk azt csinálják, hogy valakit néznek egyfolytában és mosolyognak.

Egyszer majd nem fogják viccesnek találni és abbahagyják.

2013. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemko77 ***** válasza:

Én is fiú vagyok, konkrétan ilyet nem csináltunk soha.

Figyelni figyeltük a lány barátot akit kedveltünk, hogy mit csinál és néha elnevetgéltünk rajta, hogy szórakoztatja magát, de ez nem volt egész napos program. Ha folyton ezt csinálják akkor lehet, hogy kicsit nyomikák :)

2013. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mire megy ki a játék, de kezd nem vicces lenni. :D
2013. nov. 4. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!