Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy 32 pszichológusnő,...

Van egy 32 pszichológusnő, akibe beleszerettem - de családos - hogyan verhetném ki a fejemből? 25/L

Figyelt kérdés

Átmentem másikhoz, de azóta is rá gondolok. Enyhe kis rokonszenvnek indult, az idő múlásával egyre mélyültek az érzések, végül beleszerettem.

Otthagytam, azt kamuztam, hogy elköltöztem, nem az igazat mondtam, de már 5 hónapja otthagytam és egyre erősebbek az érzéseim, belepusztulok a hiányába... És egyre jobban vágyom rá.


Ő is ingyenes volt és a jelenlegi is az, a jelenlegit szeretni se bírom, utálom, hogy ott van, pedig jófej... :(



2014. okt. 26. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos gyakori, hogy a "beteg" beleszeret a pszichológusába. Kösd le magad valamivel, ismerkedj másokkal. Igyekezz jóban lenni a mostani pszichológusoddal, esetleg vele is beszélhetnél erről, talán tud segíteni.
2014. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 horbeni ***** válasza:

ahogy te is írtad ez nagyon rossz.

Gondolj bele, hogy nem tehetsz tönkre egy családot. Ha pedig beteljesedne a vágyad, hogy vele legyél, akkor annak többen kárát vallanák.

Csinálj programokat, tanulj új dolgokat. Beszélgess a barátaiddal.

Sportolj, tervezd a jövődet, új célokat tűzz ki.

Élj nagyon aktív életet és gyorsan elfelejted!

Sok sikert!!

2014. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 horbeni ***** válasza:

bocs, csak most olvasom vissza hogy lány vagy, nem vettem észre.

Ez estben inkább édesanyára van szükséged, mint arra a hölgyre.

2014. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dftgsgvghgev válasza:
A terapeuta felé gyakori ez a dolog. Általában "nem igazi szerelem" abban az értelemben, hogy a kliens nem tud semmit sem a kezelőjéről. A kapcsolatuk sok szempontból nem klasszikus emberi kapcsolat, ahol egymás gondolatainak megosztása teljesen kölcsönös. Ilyen feltételek mellett a kliens gyakran azt lát bele a kezelőjébe, ami valójában nincsen meg benne. A jelenséget projekciónak, egy mélyen eltemetett, tudattalan anyag kivetítésének nevezik. Van, ahol azt mondanák, anima-projekció, vagyis a férfiban meglévő nő képe vetül a terapeutára. Freudi nyelvben erotikus indulatáttétel a neve. Teljesen megszokott dolog, de káros a terápiás munkára, ezért a projekciót vissza kell vonni: azaz tudatossá tenni a mélyen eltemetett személyiségrészt, amit kivetít a kliens a kezelőjére. Ennek a legegyenesebb módja van: beszélni ezekről az érzelmekről, hogy a pszichológusoddal elemezhessétek őket.
2014. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!