Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszem beleszerettem e...

Kiki555 kérdése:

Azt hiszem beleszerettem e legjobb barátnőmbe!? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok,és van egy nálam két évvel idősebb csaj.Egy suliba jártunk,és mikor beválogattak énekkarra,és őt is,akkor elkezdtünk megismerkedni avval,hogy kölcsön adtam neki a sálam.Mostanra szoros barátság van köztünk,és sok időt is töltünk együtt,a suliba is mindenki azt hiszi hogy járunk,de nem. És én meg 1 év alatt bele szerettem,és nem akarom elvesziteni őt. Valójában 14 évesen ismertem meg. :) Mit tegyek? Tudakoljam meg,hogy ő hogy érez irántam?

2014. szept. 3. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a legjobb barátod, elmondod neki, hogy mi a szitu. Nekem eddig csak egyszer volt ilyen igazi, hozzám közel álló lánybarátom, akivel mindent megbeszéltem, aztán mikor rájöttem, hogy kicsit gusztustalan érzéseket táplálok iránta, elmondtam neki, mert olyan kapcsolat volt köztünk már akkor, hogy természetes volt.


Sötét dolgok ezek.

2014. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!