Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyat, aki nem...

Ismertek olyat, aki nem kedveli Bud Spencer-t vagy Terrence Hill-t?

Figyelt kérdés
szerintem ez képtelenség:)

2014. okt. 28. 00:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

mert felmerult a kérdés ,hogy miért nem?

valszeg csak azért ,hogy az ileto kitunjon az eltéro válasszal.....

2014. okt. 28. 12:48
 12/14 anonim ***** válasza:
15%

Mert itt az volt a kérdés kedveseim, hogy kik imádják őket? :) Én voltam az, aki bevágta, hogy gyűlöli őket, - ha nem találjátok a kommentet, csak nézzetek arra a kövér nullásra, amit a rajongók szavaztak meg nekem.

Számomra semmi izgalmasat, vagy elragadót _nem_ nyújtottak, a mai napig nem tudnak megfogni a karakterek jelleme, a filmek stílusa, hangulata. Én más beállítottság vagy, és ha jól sejtem, biztos vannak még ilyen ember, nem csak MO.-n , de a nagyvilágban bárhol. Jöhetnek az emberek jeleneteket, monológokkal, - és az utálatukkal. Igazából ezek a dolgok azok, amikkel nem érnek el az emberek semmit. Én tiszteletben tartom, hogy valaki szereti, hogy számára ez a passió, - de tartsa tiszteletben az ember azt is, hogy számomra nem nyújt semmiféle élvezetet.

2014. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Én kimondottan kedvelem őket és a filmjeiket is, de felpontozok mindenkit, aki a témához kapcsolódóan szól hozzá. Nem csak az a hasznos válasz, ami az én véleményemmel vág egybe.
2014. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az egész világ egy hatalmas wc, barátom!
2019. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!