Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan lusta embert...

Ismertek olyan lusta embert aki az irodai székét afféle kerekesszéknek használja, hogy ne kelljen felállni?

Figyelt kérdés
Pl. irodában vagy akár otthon is úgy megy át a számítógéptől valami iratszekrényhez vagy ablakhoz, hogy ül a székben és löki magát?

2014. júl. 20. 03:32
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem állandóan, de láttam már ilyet.

Lustaság fél egészség alapon.

2014. júl. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten szoktam igy kozlekedni az irodamban a szekrenyek es az asztalom kozott. De nem erzem lustasagnak, inkabb praktikus, es idot sporolok. Amugy meg azert vannak a kerekek.
2014. júl. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is gurulgatok. Ez lustaság lenne? Szerintem inkább praktikusság.
2014. júl. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak itthon van "főnökszék"-em, egyszer próbáltam gurulni de beleakadt a szőnyegbe és majdnem felborultam. De a vágy megvan bennem, szerintem semmi kivetnivaló nincs benne. Pár felállástól és leüléstől nem leszek kevésbé lusta. Akkor látok benne problémát, ha ez mondjuk egy közlekedő folyosón keresztül megy, illetve valakinek az aurájában gurulgatok és ez őt nagy valószínűséggel zavarja.


Más. Egy ismerősömnek műtötték a gerincét, valószínűleg közrejátszott, hogy nagyon ritkán állt fel a székéből, nem feltétlenül gurulgatott, csak nem tartott szüneteket és nem járkált kicsit megtornáztatni magát ami heti 5 napban hosszútávon eléggé megviselhette. Szóval erre is érdemes odafigyelni.

2014. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a konyhában van egy gurulós, jó, mert túl nagy vagyok, és lejjebb tudom engedni, milt a normál széket, meg ha kell valami cucc akkor csak hátralököm magam és ott van. :D
2014. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!