Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarja az anyukákat...

Miért zavarja az anyukákat ennyire hogy valaki undorodik a gyerekektől és jobb/több életet szeretne mint annyit csak, hogy gyereket nevel?

Figyelt kérdés

Miért töröltettétek az előző kérdést? Pont az első oldalon voltam és nem tudtam elolvasni a többi választ :(

Válaszolni akartam, de akkor már itt leírom a véleményem.

Nem is lenne azzal baj, ha valaki másra áldozza az életét( a gyerekére), mert mindenki azt csinál amit akar.

A baj azzal van, amikor ezt le akarják nyomni az ember torkán, hogy márpedig csak ez a jó, ez az élet értelme.

Hát az én életem értelme nem ez.

Mégsem mondom másoknak, hogy úristen rohanj abortuszra mert én nem látom értelmét a gyereknek.

Én nem akarom senki torkán lenyomni a véleményemet, akkor mások miért csinálják ezt úgy, hogy még ők vannak felháborodva?


2014. okt. 28. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Nyilván azért mert képtelen vagy értelmesen kezelni a kérdést és gondolom leve úgy reagálsz minden ezzel kapcsolatos felvetésre mint itt. Ettől nem csak anyukádék zsebében nyílik ki a bicska. Tanulj meg normálisan kommunikálni és akkor majd veled is úgy fognak. Amúgy az alapján ahogy a témában írsz, nem is csodálom ha kitörölnek (ha tényleg így volt), meg hál az égnek h nem akarsz gyereket, mert sajnálnám szegényt hogy ilyennel áldaná meg az ég mint te.
2014. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
elozonel a pont amugy meg azt csinalsz amit akarsz majd ha oregkorodban meg meg a kutya is lesz@r akkor majd elgondolkozol ha lett volna egy gyerekem talan nem lennek maganyos
2014. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Én 22 vagyok,de nagyon nem szeretnék most még gyereket csak 28-30 éves korom körül.Ennek oka,hogy a karrieremet szeretném építeni.Mellesleg megfelelő párt is kellene találnom. Plussz szeretnék kicsit biztosabb lenni anyagiak terén is!

Sok velem egykorú barátnőm,ismerősömet már eljegyezte a párja,esküvő lesz,pár év múlva gyerek. Rám is úgy néznek mint a véres rongyra,hogy én csak 30 éves korom körül szeretnék gyereket, nem 25-26.


Elég rossz stílusban írod magát a kérdést is. Nincs azzal baj,hogy valaki nem szeretne gyereket,csak max a hozzáállásával!


Nem feltétlenül kell a gyerekre áldozni az egész életedet, hiszen van bölcsi,ovi ezek mellett te is tudsz dolgozni menni és csinálni az életedet.Csak több tervezést igényel egy nyaralás,vagy szórakozás a barátokkal,mivel ha úgy van vkire rá kell bízni vagy magaddal kell vinni.


Persze tudom a kutya meg a gyerek nem hasonlítható össze annyira. De nekem pl van egy kutyám akire pénzt költök,időt szánok rá, bárhová megyek tervezést igény,hogy hová rakjam vagy olyan helyre menjek ahová jöhet.Ha nagyon beteg szabit kell kivennem,mert senki nem tud rá figyelni,szóval kicsit ez felkészít a gyerekre is úgy érzem! Felelősség!!!

2014. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"képtelen vagy értelmesen kezelni a kérdést és gondolom leve úgy reagálsz minden ezzel kapcsolatos felvetésre mint itt"


Mivan,?? Neked mi bajod van a kérdező véleményével?


Sokan nem tudják azt megérteni ha valaki nem úgy cselekszik/gondolkozik, mint a legtöbb ember. Ez a többi ember szegénységi bizonyítványa, mégis az az egy van szemétnek beállítva.

Ilyenek az emberek, legalábbis a magyarok. :/

2014. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4#-es vagyok. Még eszembe jutott egy sztori.

Gimiben beszélgettünk, szóba jött a szüléses téma. Már nem tudom pontosan mit, de valami negatív dolgot mondtam erre, rám is úgy néztek mint a véres rongyra, majd az (aki most szülésznőnek tanul) jólmegaszonta, hogy "ilyen testalkattal nem is tudnám megszülni".

Azigen, gondoltam, neked is sok eszed van.

2014. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az amit leírt nem vélemény.. azon meg már ne sírjon a szátok, hogy vkit nem tart szimpatikusnak a többség, aki undorodik a gyerekektől. Ez van, törődjön bele sok beteg, hogy a többségnek nem undorító a gyerek. "mi bajon a kérdező véleményével" és neked annak a véleményével aki abban lereagálta a kérdezőt??? neked miért fáj, hogy neki ellenszenves ahogy a kérdező stílusa megnyilvánul? tényleg meg kéne tanulni úgy kérdezni, hogy azzal ne eleve sok más embert provokáljon valaki, és akkor majd nem kell sírni ha nem neki tetsző választ kap.
2014. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az előző kérdést nem láttam. De mivel a "gyerekektől" szó úgy értelmezhető, hogy általában minden gyerektől, ezért tényleg bántó lehet ez a megfogalmazás, hiszen minden anyuka magára veheti, hogy undorodsz az ő gyerekétől is, csak mert gyerek.

Egyébként én sem vagyok egy anya típus, nem is vágyok gyerekre, nem is nagyon tudok velük mit kezdeni. De undorítónak titulálni mások szeretteit főleg ismeretlenül, elég kemény.

2014. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát akár tetszik, akár nem, az élet "értelme" a reprodukció, a gének replikálása. Ez van.

Az már más dolog, hogy én sem akarok gyereket... Van aki karrierizmusból, van aki csak nem szereti a gyerekeket, mások túl önzőek hozzá. Én az utolsó kettő vagyok. Nem hiszem, hogy meg tudnám adni a kellő szeretet és odaadást egy gyereknek. Miért szívjunk mindketten? Nagymamám meg is mondta, hogy milyen szemét vagyok, hogy nem akarok anyáméknak unokát adni. Nem is tudtam, hogy azért szült meg, hogy lehessenek unokái. De így már világos :D

2014. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
De azért dugni szeretsz, nem? Ha nem most élnél és nem lenne fogamzásgátlás, akkor hogy vélekednél a gyerekről? Vagy le tudnál mondani a szexről? Nemhiszem, mivel benne van az ösztönödben, hogy gyereket kell csinálnod, felnevelned. Ez az élet, ha tetszik ha nem, le lehet pontozni, attól még az igazság ez. :D
2014. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, még soha nem éreztem késztetést szexre, úgyhogy megvagyok.

Mondjuk a középkorban biztos házasságba kényszerítettek volna, de szerintem ne vegyük ide azt.

2014. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!