Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak szerintem van így?

Ez csak szerintem van így?

Figyelt kérdés
Manapság az utcán nem lehet látni mást csak bunkókat akiken átsöpört ez az új "divathurrikán"... Ebből már csak nekem van elegem???És a legrosszabb, hogy abba korosztályba tartozom amibe ők!!!Már nem létezik olyan aki nem egész nap swag sapkában rohangál???

2014. okt. 29. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
És ez miért zavaró?
2014. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem csak neked, nekem is. De bármit amit tenni tudnék ezek ellen törvénybeütköző :/
2014. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi a tököm az a swag-sapka?
2014. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak még normális emberek. De, léteznek még olyan emberek akik nem swag sapikban járkálnak.:)Amúgy nem gondolnám hogy mindegyik ilyen stílusú fiatal bunkó lenne.17 éves vagyok szóval még az én korosztályomban is sok van.
2014. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak azért még normális emberek, de ezek a swagakármik engem is rohadtul idegesítenek. Akkora arcuk van, lenézik a többi embert kis tizenakárhány éves létükre. Kíváncsi lennék, ha felnőnek, hogy fognak boldogulni az életben.
2014. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne is mondd.Egész nap köztük vagyok szinte.Busz felén ilyen sapka van.Suli felén is.Eléggé idegesítő.És minket még lenéznek, mert nem vagyunk swagb*zik mint ők.

Sajnos az én koromban is sok van(16) 15-17 éves korosztályban a legtöbb az ilyen divatmajom

2014. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán zavarnak. Annak a tudata, hogy ez milyen könnyen befolyásolható generáció felvidít.
2014. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5: "Kíváncsi lennék, ha felnőnek, hogy fognak boldogulni az életben."


Úgy ahogy annak idején a hippik nagy része, egy idő után szépen levágatta a haját és felvette az öltönyt, majd elment napi 8 órában az íróasztal mögött papírt tologatni.

Nekem sem tetszik egy a hülye sapka, de nem kell rögtön a falnak menni. Amikor én voltam gyerek, akkor is azt hallgattuk, hogy bezzeg a mai fiatalok hogy néznek ki.

Miért, hogy kéne kinéznünk, úgy mit az 1700-as években?

[link]


Ez is folyamatosan változott, az új divat mindig kiveri a biztosítékot.

2014. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5. vagyok, nem a kinézetükre értettem, hanem a viselkedésre. ismerek rengeteg olyan "swag" kiscsávót akinek akkora arca van, hogy azt hiszi mindenki arra van, hogy az ő talpát nyalja. erre értettem.
2014. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Össze kell fognunk és lehetünk "Pávakergetők".

Komolyan.

2014. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!