Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hat rám másként az...

Miért hat rám másként az alkohol? Miért nem vagyok másnapos?

Figyelt kérdés

Szóval ,mások azért isznak hogy jókedvük legyen, gátlástalanok legyenek stb, van aki bátorra issza magát, vagy dumál hülyeségeket ,folyamatosan vihog ,bulizik stb.


Én ha iszok akkor elálmosodom, nincs kedvem beszélni ,és ha vízszintbe kerülök elalszom.Sokat kísérleteztem ,de semmi jó hatást nem vált ki csak szédülést és álmosságot De másnapos még kemény kevert töményezés után sem vagyok..Nincs fejfájás rosszullét. Miért nem tudom élvezni amit mindenki jónak tart?



2014. nov. 3. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a jó. Nyilván azokhoz tartozol, akiknek a mája olyan izoenzimeket tartalmaz, amelyek gyorsan ecetsavig bontják az alkoholt, így nem halmozódik fel a toxikus acetaldehid.
2014. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez elég tudományos volt ,de ennek akkor örüljek? Csak bánt ,hogy nincs jókedv, vidámság, gátlástalanodás az italtól, szóval nem segít mint sokaknak "bútfelejteni"
2014. nov. 3. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
magyarul piszok jól bírod az alkoholt.igyál meg duplaennyit,és hidd el lesz ott tünet :D
2014. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(meg nagy eséllyel másnaposság is)
2014. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
próbáltam :D Annak az az eredménye hogy ha túlmegyek egy határon ,kihányom az egészet és utána már nem tudok és nem is akarok inni. Ez ilyen biztonsági szelep funkció :D De másnaposság nincs.
2014. nov. 13. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok! És örülök neki... :D

(egy 20 éves egyetemista)

2015. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kísérletezhetnél is.

nálam nagyjából így van-

sör-enyhe kis tompultság,nyugodtság.

vörösbor-röhögés és kanosság.

aszu-elmélkedős

jéger-feldob

wiszki-kiokádom

koktélok-sunyin észrevétlenül váratlanul ittas leszek tőle.


főleg a borokat vizsgálhatnád magadon,mert egy nehéz vörösbor egészen máshogyan hat és másmilyen hangulatba hoz,mint egy könnyű kis fehérbor.

2015. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rám ios így hat, nem tudok berúgni, mert előbb elalszom, másnap meg kutya bajom. Attól élvezheted, mert a spicces állapot attól megvan, csak a mattrészeg nem. Nem az az élvezet, ha valaki mattrészeg és hány, ez így sokkal jobb, inkább örülj neki.
2015. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!