Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehetsz másnapos, ha előző...

Lehetsz másnapos, ha előző nap nem rúgtál be?

Figyelt kérdés
Fogyasztottál alkohol tartalmú italokat (nem egy pohár pezsgőre, vagy egy korsó sörre gondolok, annál azért többet) de nem rúgtál be, nem dölöngélve, összefüggéstelenül beszélve keveredtél haza, inkább csak olyan erősen jókedvűen, de még ép ésszel.

2014. aug. 13. 16:02
 1/8 Phoney ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem ébredsz embriópózban öklendezve, de a körülményektől függően (az ital tisztasága, mikor feküdtél le, mennyire száradtál ki, stb.) akár 2-3 pohár is okozhat kellemetlen másnapot, és sokszor a kimondottan rossz másnaphoz is elég „erősen jókedvűre” inni magad.
2014. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ :)
2014. aug. 13. 16:22
 3/8 A kérdező kommentje:
(ment a zöld)
2014. aug. 13. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy bulin csak egy sört, meg egy feles durva mixet ittam. Ez ugye nem sok, ez még jókedvet se ad. A mix tartalma: Szilvapálinka, barackpálinka, rum, vörösbor, kávélikőr, bourbon, felöntve narancsos fantával. Másnap hasmenés, durván rossz közérzet. Igen, számít mit iszik az ember :D.
2014. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az sokban függ attól hogy mennyire száradsz ki. Volt olyan hogy iszonyúan berúgtam és széthánytam mindent de lefekvés előtt megittam másfél liter vizet és semmi bajom nem volt másnap meg olyan is volt, hogy csak egy szimpla sörözés volt, kb. 3 óra alatt megittam 6 sört hazamentem lefeküdtem víz nélkül és másnap egész nap fájt a fejem.
2014. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, lehetsz. Főleg, ha túl kénezett, vagy gyér minőségű alkoholos italt iszol.
2014. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:
25%

Kénezni csak a bort és az olcsó sört szokták, de mindkettőben kevesebb kén van, mint egyes ételekben... pl. a csomagolt húsokban, bolti aszalt gyümölcsben, stb... nem tudom, ki hogy van vele, én csirkecombtól még sose voltam másnapos.


[link]


Más kérdés, hogy egy közepes minőségű sör-bor kongenertartalma odaverhet a másnaposságnak, de ennek semmi köze a kénhez.

2014. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát minden állításom hamis volt - Köszönöm. Ki is dobom a diplomám :)
2014. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!