Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés, mikor mész a...

Milyen érzés, mikor mész a Szerencsejáték zrt-hez a nyereményt megigényelni? Remegő lábak, liftező gyomor, izzadó homlok?

Figyelt kérdés

Már kiszúrják előre az embert, itt van, ő az!

A portásnak még telefonálnia sem kell, de mégis az előtérben hirtelen nagy mozgás támad, pedig előtte alig ment egy két ember!

Mindenki sandán bámul, ez az?

ő az?

ez nyerte??

ne már!!!

Mit lehet egy ilyen helyzetben elképzelni?



#lottó #Fortuna #szerencseszomabt
2014. nov. 4. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

A nagy nyeremények átvételének van egy jól kimódolt rendje, amely a nyertes biztonságát védi. Nem úgy megy, hogy besétálsz, mondod a portásnak, hogy szép napot, jöttem a 4 milliárdomért.

Pontos metódust nem ismerem, de gyanítom, nem a Csalogány utcában zajlik a dolog.

2014. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
van abban az irodaházban elég jövés-menés ahhoz hogy senki ne szúrja ki
2014. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Mire vagy kíváncsi,én majdnem 6millat nyertem,nyertél Te is Kérdezô?
2014. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem a Csalogany uton van annyit elarulok!
2014. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint arra lennék kíváncsi(összeg nélkül), hogy kiben milyen gondolatok jártak, vagy milyen érzések, mennyire volt izgatott, mikor a személyes nyereményfelvételért ment(ugye, egy bizonyos össze felett, így adják csak oda).
2014. nov. 4. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Figyu a Fehér úton voltam, semmi extra várták,bemondtam a nevem és biztönmaga őr portásnak,lejöttek ertem,bementünk egy helyiségbe bezárták,2fő volt ott elkérték a nyertes szelvényt,laza beszélgetés, felveszeik az adatokat kötöltik a nyomtatványokat,megkerdezni hány számlára kéred a pénzt és utalás van,nem kp.Nincsen skandalas,se semmi!

2het mulva kaptam az SMS-t a banktól hogy megjött a pénz,aznap du. 200ezret el is baxtam belőle!

2014. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen izgultam és addig amíg nem utaltak el a pénzt el se hittem olyan volt mint valami álom!

Tudom nem fogod elhinni,de előtte megálmodtam hogy megyek a milliókért! EZT AT KELL ELNI!!!!!

2014. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


helló

úgytudom 3 hét,amig hívnak hogy mehecc pestre a szelvénnyel,hogy elintézzék a papírmunkát,akkor ezek szerint még +2 hét ,amíg a pénzt utalják?

2014. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Felhívtm azt a tel.szamot ami a nagy nyerteseknek van kiirva a lottozokban!Egyeztetünk időpontot és ez nem 3het volt,hanem 4-5napra rá mentünk fel Pestre, a papirokst akkor csináljak meg helyben amikor már ott vagy és látják a szelvényt,mert vannak csalók is,pláne a lottoszelvényeknel amin több 100 milliót lehet nyerni,nekem totón volt telitalálatom 2és fel eve
2014. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Űdv!

Ha nyersz a szerencsejátékon(Például lottón) Akkor a nagy nyereményeknél fel kell hívni a lottónyerteseknek szánt telefonszámot! Amit a szerencsejatek.hu oldalon megtalálsz.

Itt is van

40 millió forint fölötti nyeremény esetén

06-20/933-0630 (H - P: 8:00 – 18:00)

Az igazat megvallva az első pár nap kicsit érdekes nehéz felfogni. De persze ilyen pénzhez kell ész is nem ész nélkül költeni! Ilyenkor félrehívnak egy szobába és ott minden elmagyaráznak diszkréten. Igen nyilván van egy kis idegesség de ez emberfüggő. Attól függ milyen az egyén típusa.

2014. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!