Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok magyar miért utálja a...

Sok magyar miért utálja a románokat?

Figyelt kérdés
Tudom, ez fordítva is van, de egyre több rosszat hallok róluk.
2014. nov. 5. 08:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Például a kazahok, a mongolok, törökök szeretnek minket. Testvérnépüknek tartanak és ezt még tanítják is az iskolákban, ők nem hisznek ebben a finnugor blőd baromságban, amit kitaláltak nekünk.
2014. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi több a tatárjárás sem teljesen úgy történt ahogy leírták. A tatárok is testvérnépnek tartanak minket, sőt mi több IV. Béla leányáért jöttek, hogy házasság révén fűzzék szorosabbra a kapcsolatot, csak az a fogyatékos Béla, hogy ne kelljen odaadni a lányát, apácának adta, és az egyébként nagy számban érkező tatárok hoppon maradtak (azért voltak sokan, hogy át tudják küzdeni magukat hozzánk). Tehát a hoppon maradt sereget etetni kellett és miegyéb, amit innentől maguknak kellett megoldani. Na ez volt a nagy tatárjárás...
2014. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Csabika! Szerintem csak a saját nevedben beszélj ami az ön és mások gyűlöletét illeti.
2014. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Igen vannak ilyenek mint csabika akik zsigerből rühellnek mindent ami magyar, azt hiszik az összes nép 0-24-ben a magyarokat fikázza, ellenben szentül állítják, hogy az angoloknak fogalmuk sincs a létezésünkről :D
2014. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Lehet "kicsit későn" írok ezzel kapcsolatban. A románok azèrt utálják a magyarokat, mert amíg szét nem szedtek minket, Magyarország régen nagyon erős volt, csak a sok 'gyenge' genyó hatalom szétszedett. (Trianon 1920.) Magyarok az egész világon mindenhol voltak.. A román nép a magyar csatlósa volt. Ők meg a ""történelmük"" egy trash. Nyilván vannak kivételek, de ez alja bocskoros nép. (Én nézetem)
2020. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!