Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok miért szidják a...

A magyarok miért szidják a románokat, amikor nagyobb nézettségű zenét/zenéket csináltak majdnem mint Lady Gaga, a magyarok mikor csináltak ekkora nézettségű zenét?

Figyelt kérdés

Inna és Alexandra Stan mindketten románok, és olyan nézettségű youtube zenéik vannak melyek ott vannak Lady Gaga zenéinek a nyomában. Mutassatok már egy magyarok által készített angol nyelvű zenét aminek a nézettsége 134 millió körül van? Szerintem, nem kellene annyit szidnunk a románokat, mert a nézettség is azt bizonyítja, hogy Románia jobb zenében mint Magyarország!


Melyik a legtöbbször megnézett magyarok által készített zene, és mennyi a nézettsége? 1-2 millió?


Alexandra Stan - Mr Saxobeat

Nézettség: 134.833.683

[link]


Inna - Amazing

Nézettség: 61.694.507

[link]



2012. ápr. 28. 10:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha te ezeket zenének nevezed :D

Amúgy ez a (kölcsönös) utálat inkább politikai, semmi köze a zenéhez.

2012. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Nincs bajom a románokkal, de ezek számomra pocsék zene. Most nem direkt kötekedésből állítom hanem tényleg nem szeretem ezeket a számokat. Fogalmam se volt eddig, hogy ők románok:D Sose kedveltem ezeket a zenéket, mert irritáltak:S Pont ezek akiket felsoroltál. Ismét kijelentem nincs bajom a románokkal, de ezek a zenék számomra vackok. Hányingert kapok tőlük! Viszont tudok mondani magyar hírességet akik világszerte ismertek: Muzzaik. Hallottam más magyar hírességet is, de nem jut eszembe a nevük. Nem vagyunk mi se utolsok szóval.
2012. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

No meg talán nem a zene körül forog a világ. Ha neked ez a szempont, akkor… hát inkább nem folytatom.


Egyébként értelmes magyar nem néz le más népeket, köztük a románokat sem. Értelmes román sem néz le más népeket, köztük a magyarokat sem.


A tecsöveden az orosz autó-balesetes videók nézettsége is magas. Akkor az orosz béna, idióta vagy részeg vezetőkre kellene felnézni?

2012. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom. Gondolom aki szidja a románokat, az vagy nem fürkészi a Youtube statisztikákat, vagy más szempontjai vannak....:)

Most komolyan:mi köze ennek az értelmetlen gyűlölködéshez?

2012. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

1. Lady Gaga miért lenne olyan szuper?

2. Nem mindig a többségnek van igaza.

3. Nem szídjuk a Román szomszédainkat, felebarátainkat.

4. Ország nem jobb zenében a másiknál, max vannak sikeres zenészeik. Ráadásul ízlés kérdése a dolog.

5. http://www.youtube.com/watch?v=hPSRhb4Bmh4 (gondolom ez nem tetszik)

2012. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nem hinném, hogy ezeket azért nézik ennyien, mert olyan rosszak lennének...


Kérdező: Kihagytad Edward Maya-t:D


Egyébként szerintem a Mr. Saxobeat király szám, a tavalyi nyár nagy slágere volt számomra, valószínűleg az ideinek is az lesz:D Az Innával sincs bajom.

2012. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2012. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Na meg van egy magyar zenész akinek a zenéjét világszerte ismerik csak nem ribi csaj mint akiket leírtál. Ha eszembe jut a neve akkor leírom:)
2012. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
A magyarok nem szidják Romániát. A magyarok nem szidják a román zenét. Lehet, hogy van olyan magyar, akinek nem tetszik a román zene. A szépséget mérni nem lehet. Az, hogy a román zene a nemzetközi porondon kelendőbb, tény.
2012. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
a román poppal az a baj, hogy uncsi:D van egy sikerszámuk, pl alexandra stan-nek ez a saxobeat-je és aztán kiad még egy számot, mi majdnem ugyanolyan. eredetiség = 0.
2012. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!