Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi, buta, primitív és igénytelen ember? Ez nekem tűnt csak fel?

Figyelt kérdés
ezt már észrevettem h az emberek jó néhány része igénytelen meg alpári a viselkedése, amire még nem jöttem rá hogy ez miért van, vagy ez nekem tünt csak fel?...bocsi ha hosszú leszek, csak van több pldám is... Főleg ebben a faluban ahol élek. Ordibálnak, vitatkozni se lehet velük kulturáltan, meg az alapdolgokat se tudják szinte, nagyzolnak arra is amire nem kéne h 8 általánosuk van csak..Önmagában ezzel még nem lenne baj, de ahogy viselkednek, ha normálisan szólnék hozzájuk (pl. emgedjenek le a buszról, vagy épp tüzet kérnék tőlük, mert elromlott az öngyujtóm), a "válasz" a flegmaságuk..Tüzet kérnék, és erre az egyik ilyen 50-es nő azt válaszolja, hogy "gázszámlát ne fizessek helyetted?" mindezt ilyen tök flegmán, aztán meg elment.. A másik: buszon ülünk, egy haverral beszélgetünk, éppen arról hogy ő az érettségire megy, meg utánna egyetemre én már túl vagyok rajta, és egy másik ilyen vénkisasszony beszól hogy mi fiatalok mi menekülnék innét Magyarországról meg azért megyünk el mert itt büdös a munka, el vagyunk kényeztetve, meghogy egy csekket se tudunk kitölteni (keltem már fel én is hajnali 5kor, és van hogy én töltöm ki anyuméknak a számlát, meg én fizetem ki)meghogy minek ez mikor majd mi is közmunkások leszünk mint ő.. Egy utolsó: A buszmegállóban cigiztem (a cigiből egy picike volt már csak), odajön hozzám egy 50-es nő, és elkezd ordítozni, undorító módon h ne ott cigizzek mert ott tilos(amit én nem tudtam).. Ha Én meg normálisan reagálok rá, hogy el lehet azt szépen is mondani, meg lehet normálisan kérni, meg hogy nem ehhez a stílushoz vok szokva, akkor még neki áll feljebb... Ja, a viselkedésükről ne is írjak: és még az utcán is köpködnek! Aztán ahogy kinéznek.. szégyen, pedig nem ítélek kinézetre.. büdösek, több fülük van mint foguk, ráadásul nők!!! (szerintem, ha egy nőnek nincs foga elől szerintem igénytelenség), és még büdösek is, olyan áporodott húgyszaguk van, a házuk is mindjárt összedől meg tök putris, gazos az egész udvaruk.. nem értem h hogy lehet így élni? Oké h minden drága, de ahhoz h hetente egyszer kitakarítsák a lakást, ahhoz nem kell túl sok pénz.... Vagy ahhoz h elolvassanak egy könyvet néha.. Miért van ez? És miért szaporodnak az ilyen tuskó, primitív tanulatlan emberek ebben az országban?

2013. dec. 3. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
ijh dikk, de sok a probléma...
2013. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon általánosítasz. Tudod ilyen primitív emberek a világon mindenhol akadnak. De ez nem jelenti azt hogy Magyarország tele lenne ilyen alakokkal.

Példákat mindenki tudna mesélni.

Én is.

PL:

Egy szép napos időben elmentünk egy vadasparkba kikapcsolódni, sétálni. Már a bejárat előtt ezer tábla kéri, jelzi, mutatja, mondja: Tilos a dohányzás. Tilos az állatok etetése, tilos a hangoskodás mert az állatok zavarhatod vele.

Mégis séta közben a képembe fújja egy fiatal lány a cigifüstöt. Amikor mondom neki normálisan. hogy ne haragudjon, de oltsa el a cigit, hiszen tilos cigizni, és nem kellemes ha a jó levegő helyet a füstöt szagolom. Kis híján nekem jött. Úgy visított mint egy disznó , hogy mi a f**ért gátolom meg a szabadságában, mert azt csinál amit akar.. (na ná hogy a biztonságiak távozásra késztették)

A története egyébként egy angliai vadasaparkban történt a nyáron. Szóval ilyen alpári emberek mindenütt vannak, de ennek csak egy oka van. AZ illető nem tanulta meg hogy kell normálisan viselkedni..


Még valamit. Biztos jó magad is észrevetted már, de a gyakorikérdések.hu oldal is összegyűjtött pár ilyen primitíven alpári személyt. Itt is akadnak olyanok akik normálisan nem tudnak írni, nem tudnak vitázni csakis alpári, trágár stílusban.. Valószínű, hogy ők sem tanultak meg normálisan viselkedni..

2013. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ez csak engem zavar.. De mástól is hallok hasonló storykat...
2013. dec. 3. 14:22
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom, hogy Te hol élsz, de ha ez arrafelé általános, akkor vagy Te vonzod ezeket az embereket, vagy tényleg mindenki ilyen.

Én olyanokat amiket írsz nem tapasztaltam még. Gondolom nem egy a társasági kör.

Ha zavarnak téged, költözz jobb környékre.

2013. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Nos, egy szembetűnő oka van ennek. Vidéken élsz.

(Mellesleg meg szokj le a cigiről.)

2013. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És az ilyenek miatt nézik le a normális vidéki embereket.
2013. dec. 3. 16:19
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Hol laksz te pontosan kedves kerdezo ?
2013. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

:D


Amíg iskolába jársz vagy egyetemre, vagy akárhova, és nem te dolgozol meg kőkemény munkával minden filléredért amit elköltesz vagy számlára fizetsz be, amíg nem alszol el mindennap a buszon, vagy befelé menet a munkába, vagy csak úgy otthon a wc-n ülve, addig nem is fogod megérteni ezt.


A legtöbb ember rengeteget dolgozik, egy marék szotyiért amiből alig él meg.

A dögkeselyű bankok meg alig várják, hogy csőbehúzzák az agyilag letompult reménytvesztett nyomorultakat.

2013. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Az baj nem azzal van,hogy vannak ápolatlan,buta emberek.

Hanem ott kezdődik,mikor az ápolt emberek is buták,mint a föld.Ennyiben kimerül az értékük,hogy ápoltak,de semmi több.

2014. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

„Nagyon általánosítasz…”


ezt a hozzászólást idáig érdemes olvasni, ugyanis nem tudod,mi az az általánosítás. Ha a kérdezi azt írta volna,h minden magyar ilyen, akkor lett volna általánosítás.


„Amíg iskolába jársz vagy egyetemre, vagy akárhova, és nem te dolgozol meg kőkemény munkával minden filléredért amit elköltesz vagy számlára fizetsz be, amíg nem alszol el mindennap a buszon, vagy befelé menet a munkába, vagy csak úgy otthon a wc-n ülve, addig nem is fogod megérteni ezt.”


jó magyar terelés, mellébeszélés.


Magyarországon sztem is rengeteg buta és primitív ember van, ritka az olyan ember, akivel két értelmes mondatot lehet váltani. Először is nehéz a megélhetés, ezért is frusztráltak, de persze ez nem magyarázat mindenre, mert a jól kereső emberek többsége is bunkó és primitív. Én már tényleg a genetikára tippelek.

2014. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!