Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó pénzéhes embernek lenni?

Miért jó pénzéhes embernek lenni?

Figyelt kérdés
Elsősorban a pénz miatt házasodó nőkre gondolok. Miért jó érzés az,ha valaki kitartott lesz? Miért jó az,ha valaki más pénzétől függ?

2014. nov. 5. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A Wall Street farkasában megtalálod a választ:)
2014. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az olyan pénz orientált,pénz centrikus filmeket. Azok a filmek tipikusan még rá is tesznek egy lapáttal.
2014. nov. 5. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ezek a nők a Könnyebb utat választják.


Könnyebb út receptje:


1 db formás test.

2 db nagy kebell.

1 db formás fenék.

1 db gyomor.

Nagy adag önbizalom.


Eredmény: elhasznált rongy egy arany törülköző tartón.

2014. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ajj hát miért..benne van a kérdésedben a válasz. A pénzért.

A pénztől sokan többnek érzik magukat,magabiztosabbnak ,szebbnek.Vagy lusták dolgozni és ez pont fekszik" nekik.Ugyanakkor hozzáteszem hogy sokan akik más pénzétől függenek talán olyan életformát alakítottak ki amelybe nem fér bele más.Egoista nárcisztikus betegek.Az első az hogy kielégítse azon vágyát amiben Ő a legfontosabb önmagának.Tudod a cél szentesíti az eszközt alapon :D Legalábbis én ezt gondolom .

2014. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez akaratlan, én probalok nem penzkozpontu lenni, de nagyon nehez.

Kiskoromtol kezdve szegénységben nottem fel, emiatt tobbet es tobbet akarok. Pedig tudom hogy ez helytelen.

2014. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert utálom a munkám és nem akarok dolgozni, ilyen egyszerű :)
2014. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen nőket diszkrimináló kérdéseket.Vannak férfiak,akik ugyanezt csinálják fogjátok fel!Sokkal durvább az ,mikor egy férfi ilyen nyámnyila...na mindegy,mert amúgy én nem vagyok eltartott nő.
2014. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os. Aki nem dolgozik,ne is egyék. Dögöljön éhen. Ennyire egyszerű. Természetes kiválasztódás. Aki gyenge,dolgozni képtelen,az nem él túl.
2014. nov. 6. 12:08
 9/10 anonim ***** válasza:

könnyebb naponta 1-2 órát dugással tölteni, mint napi 8 órát mosogatni.


Na igen, utóbbiért csak havi 80e-et kapsz jó esetben feketén, az elsőért meg házat, kocsit, évente 2 hónap nyaralást.

2014. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És jó érzés megvett,kitartott nőnek lenni? Olyan nőnek,aki magától 100 Ft-ot sem lenne képes megkeresni?
2014. nov. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!