Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Energiavámpír vagyok, mit...

Energiavámpír vagyok, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni, barátkozni emberekkel, de nem nagyon megy, és azt hiszem tudom is hogy mi a gond. Akikhez ragaszkodok mert szimpatikusak, nagyon rájuk akaszkodok néha, gyakran akkor is ha látom hogy egyoldalú a dolog. Felbosszantok, lefárasztok ezzel mindenkit, rájuk írogatok interneten egy csomószor, amit tudom hogy nem kéne, de egyedül unom magam nagyon, az életben meg valamiért nem boldogulok a korosztályomnál. De én is ember vagyok, muszáj nekem is valakivel beszélgetnem, az ember társas lény. Ezért írogatok rájuk annyit, de azt mindenki zaklatásnak veszi ugye. Van kb. 2-3 ember akivel a dolog nem egyoldalú, érdeklem valamennyire őket, de a többiek szerintem mind egy idegesítő senkinek tartanak. Jópáran le is tiltottak már facebookról.

Mit kéne megváltoztatnom az életemben? Mert ez így nagyon rossz, nekem is rossz hogy akaratom ellenére zaklatok másokat, csakmert nekem is szükségem van a társaságra.

17/F



2014. aug. 21. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Asszem néha én is ilyen vagyok :( Sőt..

De aki, majd igazán szeret, elfogad így.

2014. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerezz hobbit. Ne egyet, hanem többet, több közeg legyen, amiben mozoghatsz.

17 évesen bőven be tudsz csatlakozni sportcsapatokhoz stb. azért írsz rájuk, mert nem vagy elfoglalva, és mert kevesen szólnak hozzád egy nap.

2014. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már kezdtem megijedni ,hogy hívni kell a Pengét (Blade)!


Amúgy majd csak lesz egy veled hasonló gondolkodású,természetű barátod aki majd ugyanezt fogja "csinálni" veled! :D

2014. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2-3 ember bőven elég, sőt még sok is. Ne akarj mindenkinek megfelelni, ha valaki nem szeret így, hát ez van, így járt.
2014. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen voltam, meg talán vagyok is a mai napig. De ez nem energiavámpírkodás, csak egyszerűen nem találtad még meg a megfelelő embereket, akikkel kölcsönös a dolog és görcsös is vagy, mert szeretnél társaságban lenni. Amúgy engem is sokat ráztak le régen, tudnék erről mesélni...
2014. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!