Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt mar valaki hasonló...

Volt mar valaki hasonló helyzetben? Kijutott belőle?

Figyelt kérdés

Elég onbizalomhianyos 30 eves no vagyok. Ez olyanokat jelent, h nagyon fuggok mások velemenyetol, uramisten csak meg ne haragudjanak rám, jajj, vajon más mit szól hozza...amolyan megfelelési kényszer.


Mostanra elfáradtam, h a legkisebb dolgon is kiborulok, elég, h mivel ezt mások is érzik, azok sokszor akar szopatora is tesznek, m tudjak, h úgyis megbocsajtok, m hat vele mindent meg lehet tenni. Nem bízom a döntéseimben, ha vmit elhatározok, mindig annyiba is hagyom, m felek, mi van, ha rossz utat választottam. Mi ebből a kiút? Volt mar vki igy?


2014. nov. 6. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, de még mennyien vannak így! :D :) Az a lényeg, hogy rájöjj, nem másoknak kell megfelelned, hanem saját magadnak. Minden ember így csinálja. Mindig vannak akiknek tetszel, vannak akiknek nem, és mindig lesznek is. SOHA nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni, de ne is akarj. Régen én is így voltam vele, jajj, csak ne nézzenek hülyének, jól akarok viselkedni ebben és ebben a társaságban, remélem kedvelnek, stb... Hát nem... :D Senki nem fontosabb számodra, mint saját magad!!! És majd ha megtalálod önmagad, és ami Neked tetszik, akkor olyan emberek fognak körülvenni, akiknek igazából a TE stílusod, te ötleteid, TE tetszel. Az igazi Te, ahogyan jól érzed magad. :) Ne foglalkozz másokkal.
2014. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt ertem, de mi van akkor, ha sosem találom meg onmaga? Neha ugy erzem, hogy total nem ertem, hogyan mukodik ez az egesz! :(
2014. nov. 7. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!