Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még valaki hasonló helyzet...

Van még valaki hasonló helyzetben, akinek eddig még semmi sem sikerült?

Figyelt kérdés

Az életem egy katasztrófa.

19 éves vagyok, de eddig csak negatív tapasztalatok.

Soha életemben nem voltak barátaim/barátnőim, most sem beszélek senkivel sem a szüleimen kívül.


19 éves létemre 10. osztályos vagyok, tehát ezzel együtt még 3 év az érettségi... Mert nem igazán inspirált semmi sem, és most sem inspirál semmi sem arra hogy megszerezzem az érettségit egyáltalán...

A suliba is minden nap szar bemenni és kibírni egyáltalán (nem piszkál senki, 15 évesekkel vagyok összezárva, inkább az zavar hogy nem találok barátokat).


Mit tegyek? nincs kedvem semmihez sem már...


2014. szept. 16. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__61.. hasonló helyzetben vagyok, bár én más miatt..
2014. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké:(
2014. szept. 16. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Az hogy 19 évesen 10.-es vagy,az gáz :D

Még egy hülye is simán megcsinálja.


Lány/fiú?

2014. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fiú
2014. szept. 16. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
inspiráljon az hogy ha nem tanulsz a híd alatt lesz a bejelentett lakcímed ...
2014. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen célt kell találnod. Addig egy tapodtat se fogsz előrejutni se a magánéletben, se máshogy. Cél nélkül nem is lehet ezt végigcsinálni, főleg ha ennyire nem érdekel. De amúgy volt egy barátnőm, aki ugyanebben a cipőben járt, de ő estin végezte el. Ha azt megpróbálnád, lehet, jobban menne.
2014. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyedüli, sokan vagyunk még itt ezen az oldalon sajnos. Csak azt tudom tanácsolni hogy addig próbálj meg változtatni az életeden amíg még nem késő, én hülye voltam és elcsesztem minden adódó lehetőséget, most meg már olyan mélyen vagyok ha ma éjjel teszek egy kísérletet hogy véget vessek az életemnek.
2014. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!