Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Milyen egy szexis férfi?

Lányok! Milyen egy szexis férfi?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen a külső jellemzőkre gondolok sokkal inkább a belsőre. Milyen férfira érzitek úgy hogy rá illik a macsó kifejezés? 19/F

2014. nov. 9. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

most macsó vagy szexi?


szexi: sportos (egyenletesen izmos, de nem túlzottan), nem olyan szőrös, mint egy medve, jó illata van, igényes, humoros, intelligens, karakteres

2014. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor mivel én sportos vagyok nem vagyok szőrös, illatom is mindig finom mert parfümöt használok, igényes, humoros, intelligens is vagyok és ápolt is vagyok,a kor szexinek számítok egy lány szemében? :D csak mert ezek a jellemzők amiket leírtam illenek rám :3
2014. nov. 9. 14:28
 3/4 anonim válasza:
60%
kérdező: ez a gondolkodás taszító, ha nagyon elhiszed magadról azzal már tönkre is vágod
2014. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
például olyan, hogy nem egy kérdezős oldalon akarja kideríteni, mitől férfi ő.
2014. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!