Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok vagy inkább úgy...

A lányok vagy inkább úgy írom, hogy a női nemű emberek miért nem lőnek szilveszterkor tüzijátékot fel?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor sokat tüzijátékoznak és általában csak férfiak lőnek fel. Lányok,nők miért nem kezelnek tüzijátékot mikor mindenkire ugyanúgy vonatkozik legyen az férfi vagy nő,hogy szilveszterkor lehet tüzijátékozni (meg mostmár év közben is).


Amúgy az augusztus 20-i budapesti tüzijátékot nő lőtte fel a budai várból.



2014. okt. 26. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Felnek a hangjatol :)
2014. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert ez kimondottan a férfiak bolondériája. Már a kicsi korukban azzal kezdődik, ki tud messzebre, vagy magasabbra pisilni.
2014. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
56%
Egyetértek az előttem szólóval:D
2014. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
1. Igaza volt a kollégának félnek a hangjuktól 2. Nálunk például muter lövi a vacsorát (vaddisznó, galamb, szendvics) fater meg hozza a tüzifát ennyire egyszerű
2014. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekel. :D
2014. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Mert ez igencsak primitív "szórakozás", semmi pozitiv sincs benne.
2014. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én félek a hangjától :) ilyen egyszerű.
2014. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Mindig agybajt kapok, hogy felnőtt férfiak tízezreket költenek szilveszterkor arra, hogy eldobják, oszt durrog, meg jön belőle valami fény *hajjdejó* *irónia*
2014. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lelnek benne szórakozást, félnek a hangjától, értelmetlennek tartják.De főleg a 2. válaszolónak van igaza.Viszont és ismerek nőt, aki nem fél tőlük..Sőt az ilyen hurkapálcás tűzijátékot(hosszú pálcára van rákötve egy kis zacskó amiben van a robbanószer, nem tudom mi a neve)kézből lövi fel.Ráadásul szilveszterkor menekülni kellett előle, mert alánkdobálta a petárdát..:D
2014. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

...Akkor most jövök én és aszondom, hülye vagy.

Nem tudom, gyerekek, ti hol nőttetek fel, de itt minden lány, nő ugyanúgy lő fel. És nem... te jó ég, nem, senki sem fél a hangjától.

2014. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!