Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bunkók velem a bkk...

Miért nem bunkók velem a bkk ellenőrök, sem a buszsofőrök?

Figyelt kérdés
Mindig igyekszem normálisan viselkedni velük, velem miért nem bunkóskodnak? Pedig én is olyan szívesen írogatnék a bkk-nak leveleket, meg ide a gyk-ra szaftos sztorikat! Mit csinálhatok rosszul???

2014. nov. 9. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom valami csinos kiscsaj vagy.
2014. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nők sem bunkók.
2014. nov. 9. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor meg leszbikusok.
2014. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátommal sem bunkók. 185 cm és 90 kiló, gondolom azért.

Velem sokszor azok, pedig nem tolakszom, nem vagyok koszos és büdös, nem bliccelek, sem semmi hasonló. Viszont ha csúnyán vagy lekezelően szólnak, akkor visszaszólok, gondolom azért.

2014. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam kifejezetten csinosnak, bár tény, hogy a koromnál jóval fiatalabbnak nézek ki, sokan meglepődnek, hogy annyi éves vagyok, amennyi. Viszont látszik, hogy nem vagyok "szabad préda" (sokat utazom a gyermekemmel, aki valljuk be, sokszor nem a legkellemesebb utastárs)
2014. nov. 9. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, régebben többször is előfordult, hogy bunkók voltak velem szemben az ellenőrök, pedig én normálisan viselkedtem velük. Már hónapok vagy talán évek óta nem tapasztaltam ilyet. Szerintem kollektíven nem annyira érdekli már őket a munkájuk, mondjuk nem is csodálom, ha belefásultak ebbe. De az utóbbi hónapokban annyit tapasztalok, hogy szinte rá se néznek a bérletre, megyek le és beszélgetnek, közben odavetnek az utasnak egy köszönömöt és meg az élet tovább.
2014. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én bizony blicceltem egyszer-kétszer boldogult középiskolás éveim alatt, és erre tényleg nem vagyok büszke, de mikor megnéztem a Kontrollt, az volt az első gondolatom, hogy a Gyalog Kakukk én vagyok, csak lányban. És az ellenőrök mégse bunkóztak soha, látták, tudták, hogy bliccelek, volt, aki már arcról ismert (nem volt azért annyira nehéz, hosszú vörös hajam volt és hülyén néztem ki, és még egyszer mondom, NEM VAGYOK ERRE BÜSZKE), és igyekezett beszorítani a babakocsitárolóba, és ő sem bunkózott, inkább olyan volt az egész, mint egy macska-egér játék.

Ugyanez igaz a sofőrökre is. Ha az utca végéről mindenkit fellökve kávét kilögybölve, cigivel a számban rohantam a busz után (amely cigit a földre dobtam, és erre sem vagyok büszke), akkor megvárt. Ha épp csak hátul állt meg, és kicsit későn verekedtem át magam az elöl álló buszra szálló tömegen, akkor úgy otthagyott, hogy csak pislogtam, aztán szedegethettem a csikkeimet, amíg nem jött a következő busz.

Szóval fekália-arcnak kell lenni, és akkor nem bunkóznak veled.

Ja, és még mindig nem vagyok büszke a középsulis énemre.

2016. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A soforok azok mindig ferfiak altalaban az ellenor is novel nem szoktak bunkozni max ha nagyon csunya
2017. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!