Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ez az igazság, hogy...

Tényleg ez az igazság, hogy az ellenőrök azért járnak be dolgozni, a Budapesti BKK-BKV-nál, meg a vidéki járatokon, hogy verekedjenek?

Figyelt kérdés
Sok ilyen hírt halódtam, hogy akinek nem volt jegye, meg bérlete, akkor megverték. Szerintetek ez micsoda, hogy aljas módon verik meg az utasokat ???

2014. máj. 24. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az igazság. Az ellenőri munka is munka, velem még egy ellenőr sem szúrt ki, mindig normálisak voltak.
2014. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az ellenőrök rettegésben trtják egész Budapestet. Az egész villamos retteg hogy ezek a kigyúrt agresszív kötözködő egyének ne tűnjenek fel, mert akkor aztán van nemulass! Legtöbbször lesből támadnak a védtelen jegynélkülire, majd 5-6an letámadják - kék foltok és csekk garantált.


Én inkább vettem egy Budapest-bérletet.

2014. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
utasnak eleve azt kell számítani, aki jeggyel-bérlettel utazik. Olyanról pedig még nem hallottam, hogy ilyen utasokat bántalmaztak volna. Megoldás: Legyen jegyed-bérleted, nem olyan rohadt drága az
2014. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!