Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik így a nővérem?

Figyelt kérdés

Elmondtam neki egy bizalmas dolgot, amit én csináltam, és ami meglehetősen pozitív változást hozhat az életembe, de ha szóba hozom, akkor rögtön témát vált, és jelentéktelen dolgokról kezd beszélni. Nekem ez nagyon rosszul esik, mert vannak barátaim, akik örültek volna, ha nekik mondom el!

Ezzel a viselkedéssel azt súgja, hogy amit csináltam az egyáltalán nem fontos!Elkeserít, pedig velem örülhetne!


2010. márc. 8. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy másról sem beszélsz és már rohadtul unja..
2010. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Szia! :)


Lehet, hogy ami téren te sikert érsz el/fogsz valószínű elérni, az neki nem megy úgy/olyan könnyen, mint neked, és ez őt "frusztrálja".


Szerintem ne mondd neki, az a legegyszerűbb. Mondd el olyan embereknek, akik veled együtt tudnak örülni.


22/L

2010. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te gondolod jó megoldásnak, és neki más terve van.
2010. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
erre csak egy megoldás van: kérdezd meg a nővéredet, mért viselkedik így. Ha azt a bizonyos bizalmas dolgot megosztottad vele, akkor csak meg tudjátok ezt is beszélni. Mi, fórumozók látatlanban úgysem tudunk válaszolni.
2010. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig 3 hónap alatt kétszer hoztam szóba, szóval nem hinném, hogy ezt unni kéne! Max 3 mondatot, ha tudtam róla beszélni! 1-válaszadónak!
2010. márc. 8. 13:11
 6/7 A kérdező kommentje:

A 2- kommentre!

Én azt hittem, hogy ő értékeli, azt, hogy a bizalmamba avatom! Ezek után már senki reakcióját nem tudomkiszámítani! Egyébként jó testvérek vagyunk, de úgy érzem, mostanában folyton csak róla van szó!

2010. márc. 8. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos az a nagy helyzet, hogy irigy:S Ezek után én jól megválogatnám, hogy miket mondok el neki.
2010. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!