Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem viselkedik...

Csak szerintem viselkedik furcsán a nővérem? Vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés
Nővéremnek van egy kislánya, akinek az apjával már nincsenek együtt. Az apa messzire költözött, még amikor együtt voltak, úgy volt, hogy ők is költöznek vele, de aztán szétmentek. Így az apa ritkán látogatja a kislányt, de akkor hosszabb időre viszi. A nővérem meg folyton szapulja az apát, mindenféle csip-csup dolog miatt. Múltkor az volt a baja, h miért küldött haza szennyest a kislánnyal, ott mutogatta nekem, de igazából én két bugyit meg két zoknit láttam a szatyorban, meg talán egy pólót, sztem ez nem olyan nagy gáz. Sztem inkább örülnie kéne, h az apa foglalkozik a lányával, hívja telefonon, viszi magához, amikor tudja, fizeti a gyerektartást rendesen, meg még pluszban az ajándékokat is, vagy amit épp kell, hótaposót, stb. Pedig van már egy új családja, mégse kért gyt csökkentést, és ez sztem elég ritka. Azon is zsörtölődik folyton, hogy miért nem ide meg oda viszi a kislányt, amikor vele van. De hát neki se mondja meg senki, h hova vigye! Meg munkába is magával szokta vinni, ha nem tudja másra rábízni, de közben meg hallom, h a telefonon azért szapulja az apát, mert ő is elvitte magával munkába. Meg azért valljuk be, ő sem egy minta anya, mert együtt nézik az 5 éves kislánnyal a Bp. éjjel-nappalt, annak idején meg a Való Világot. És sztem nem is foglalkozik a lányával eleget, mert sok mindent nem tud, amit a hasonló korabeliek igen. Inkább úgy látom, h mindennel elhalmozza, h egyedül ellegyen magában, meg ő legyen a jófej, aki mindent megvesz neki. Ráadásul azt is elárulta, h annak idején durván eltartatta magát az apával, mert vele fizettetett mindent, rezsit, hiteleket, ő meg félre rakosgatta a pénzét, és most abból tud nagylábon élni, meg a lányának mindent megvenni. Közben sztem az apa most is fizeti a tartozásokat, mert a legtöbbet az ő nevére vették fel, ill. általában ő kért kölcsön az ismerősöktől is, emellett fizeti a gyerektartást, és az útiköltséget, ha jön a kislányért kb. 300 km távolságból. Én már annak idején is úgy éreztem, h kihasználta ez a pasit, de most még inkább ezt érzem, közben meg folyton szapulja másoknak, és próbál keresztbe tenni a láthatásoknak is. Ezzel meg nemcsak az apával cseszik ki, hanem a gyermekkel is. Sztem így két dolog lehet majd a jövőben, h sikerül a gyermekkel megutáltatnia az apját, és ezzel jól tönkreteszi a lehetőségeit a jövőben, vagy pedig ha felnő a kislány, akkor rájön arra, h milyen is az anyja valójában, aztán az anyját fogja megutálni. Próbálok néha célozgatni ezekre a dolgokra, de akkor én vagyok hülye, akinek semmi köze hozzá. Én csak sajnálom az apát, aki sztem próbál jó apja lenni a lánynak, de főleg a kislányt sajnálom. Szerintetek is én vagyok a hülye?

2013. okt. 2. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Most mit szeretnél?

Hogy köszösen köpködjünk a nővéredre?

Téged meg veregessünk vállon, hogy milyen megértő lány vagy?


Nos, a nőéred elég gáz, de sem vagy jobb! Idejössz, kiteregeted a dolgait, csámcsogsz rajta, pletykálkodsz!

Lehet, hogy a tesód rossz exfeleség, de te meg egy rossz testvér vagy! És az a nagyobb szégyen!

2013. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

A tesódat ostoroztatni ne idejárj.

Lehet, nem tökéletes, de te sem vagy semmivel sem különb. Sőt!

2013. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én legalább név nélkül teszem! Ti nem tudjátok, kiről van szó. De ő közös ismerősöknek ócsárolja az exét, aki meg a távolság miatt nem tudja megvédeni magát. Arra voltam kíváncsi, h más szerint gáz-e ez a viselkedés, amit a nővérem produkál. Ismerősöknek nem teregetném ki a dolgait, azért kérdezem itt, név nélkül.
2013. okt. 2. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én elhiszem, hogy nehéz ezt az egészet látni (nálunk a sógorom nőügyei a zűrösek), de bele kell törődön, hogy nem tehetsz semmit. Hiába is koptatnád a szádat, a nővéred nem hallgatna rád, esetleg rólad is elkezdene hülyeségeket terjeszteni.
2013. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
77%

Ne vedd magadra kérdező az első két választ. Vszínű ők is azt csinálják, mint a nővéred, vagy ezt csinálnák ha a helyében lennének, ezért nem tetszik nekik a kritika :D

Az ilyen típusú nők, mint a nővéred, az akiknek semmi se tetszik sose. Gondolom, ha az apa nem vinné a kislányt, akkor azért rinyálna. Tenni sajnos semmit nem tudsz. Szerintem amúgy a nővéred mélyen legbelül tudja, h rosszat csinál. Azért ócsárolja az exet mindenért, mert ettől magát jobbnak látja vagy láttatja másokkal. Valószínű tisztában van a saját hibáival, és azzal kompenzálja ezt, h az apát szidja. Bár ez a végeredményt illetően tök mindegy.

2013. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kései Sirató ***** válasza:
58%

Jó nagy bunkó a nővéred, elhiszem, hogy aggódsz a gyerekért.

Te nem vagy hülye, látod milyen igazságtalan.

2013. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pontosan, ahogy írod 5-ös! Ha nem viszi, azért szapulja. Ha meg vinni akarja, akkor meg az a baja, h miért akkor, miért annyi időre, meg egyébként is. Pedig hát neki tök mindegy, mert még óvodás a kislány.
2013. okt. 2. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritka primitív teremtés lehet a nővéred! Valószínű nem tudja megemészteni, hogy tönkrement a kapcsolata, ezért próbál az exének ott keresztbe tenni ahol csak tud, még olyan áron is, hogy a közös gyereküket használja fel ehhez.
2013. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Nahát, hogy micoda undojitó nővéred van! Gyeje, mondjuk meg anyukának!
2013. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!