Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek paraszt vagyok,...

Szerintetek paraszt vagyok, ha nem szoktam köszönni azoknak akiket látásból ismerem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy paraszt
2014. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én se szoktam nem bunkósság, de így nem is lesz sok barátod, ismerősöd, mert a kisugárzásodon érződni fog a flegmaság :)
2014. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
sose voltak barátaim.
2014. nov. 10. 23:15
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 pont ezt tapasztalom. már kezdenek leszarni az emberek, pedig sokan pedig sokan szerettek.
2014. nov. 10. 23:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Na látod :)
2014. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de nem merek köszönni nekik valamiért, akiken látom, hogy kedvelnek.
2014. nov. 10. 23:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretik, igénylik és meghálálják (többnyire), ha foglalkoznak velük. Egy kapcsolatot ápolni kell, nem várhatod el, hogy mások "viszonzatlanul" szeressenek téged. Képzeld, ha lenne egy illető, aki folyton kihív ide-oda stb., egy idő után ha ő nem látja, azt hogy te ugyanezt megtennéd érte, akkor el fog hidegülni tőled.
2014. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Félénk vagy. Amúgy azért zavar valószinüleg a köszönés, mert mindig amikor ráveszed, magad vagy csak úgy adódik a helyzet, akkor is ilyen "nyámnyila" határozatlan módon teszed. Próbáld ki egyszer, hogy ha meglátod az egyik ismerősödet, akkor gondolkodás nélkül odamész és határozottan oda köszönsz, hogy "Csáó, mi újság van rég láttalak", így nem csak te leszel határozottabb, de a másik fél is érezni fogja a közvetlenséget, emiatt nyitottabb is lesz egy kis beszélgetésre.
2014. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de az hogy nézne már ki, hogy akiknek eddig nem köszöntem, egyszer csak úgy ráköszönnék. nekem ez nem megy, nincs ehhez bátorságom. így tényleg nem lesznek soha barátaim, pedig tényleg sokan kedvelnem, és gondolom barátkozni is akarnának velem, mert tudják, hogy nincsenek barátaim, és egy lelki nyomorék vagyok.
2014. nov. 10. 23:26
 10/15 A kérdező kommentje:
valamiért kényszeresen, úgy csinálom, mintha l*szarnám őket, pedig ez nem így van, nagyon szeretem őket. és nagyon jó lenne összebarátkozni velük. de ebbe önbizalomhiány is közrejátszódik, azt gondolom, úgyse akarna velem barátkozni. pedig tudom, hogy igazából igen. de mégis ezt gondolom. :/
2014. nov. 10. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!