Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha a már minden...

Mit csináljak ha a már minden egyes dolog miatt ideges leszek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mostanaban folyton idegesebb vagyok.Az iskolaban minden miatt felkapom a vizet.Pl az osztalytarsaim viselkedese ami felhaborito.Ordibalnak,gyerekesen viselkednek,ha megutnek vagy hozzam szolnak "gyerekesen" mar ideges vagyok.A legjobb baratnomtol is.Amit nemert es kerdezget azt nekem kell elmagyaraznom neki hogy mivan.Es igy meg bunkon es idegesen valaszolok neki,es igy megbantom,pedig nem akarom,es hozza se szolok mert amit mond mar attol ideges leszek.(Nemis hall normalisan,ezert 3szor kell elmondanom amit mondani akarok.Ez is felbasz)A szuleimmel is ugyan ez a helyzet.Ha bejonnek a szobamba vagy hozzam szolnak mar idegesseget erzek,es bunkon valaszolok ha kerdeznek.Szerintetek miert van ez igy?Miert leszek altalaban minden miatt ideges?Hogy tudnek ezen valtoztatni?Hogyan tudnam levezetni a feszultseget?Esetleg depreszios vagyok?Vagy ez egy betekseg mar?Ha nektek is volt hasonlo akkor elmondhatjatok.!Tippeket es bovebb valaszokat szivesen elfogadok!

#feszültség #idegesség #betegség(esetleg)
2014. nov. 11. 15:28
 1/6 xDelsinx válasza:
A zenehallgatás megnyugtat :) plusz ha elkezdesz sportolni, akkor az idegességedet is levezetheted vele
2014. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a monoton munka megnyugtató. nekem bevált, teljesen lefoglal, tisztábban tudok gondolkodni, és abszolút nem érdekel más. csak ha rám jön az unalom.
2014. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mérleg csillagjegy vagy?
2014. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél befőttes gumit a karodra, és ha felidegesítenek, rántsd meg, had csípjen!
2014. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is pontosan ugyanez a helyzet mint veled, és én Mérleg csillagjegy vagyok. Ez összefügghet vele mert látom a 3. hozzászóló kérdezte hogy Mérleg e a kérdező?
2015. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mérleg az a csillagjegy, aki a legkevésbé tudja koordinálni, hogy mi történjen vele, ha kiborítják. Nem tudja tolerálni ha kellemetlen helyzetbe kerül. Látszólag türelmes, de az első próbatétel előtt bebizonyítja az ellenkezőjét.


Ha egy kétkarú mérleget kibillentesz, pontosan ez történik.


Szóval a csillagkép neve nagyon találó, mert a mérleg szereti ha minden rendben van, ki van mérve, külsőre szép... utál mindent ami kiborítja, mint a mérleget. :)

2015. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!