Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok. Nagyon sokat...

27 hetes vagyok. Nagyon sokat idegeskedek mostanában, pedig próbálom magam nyugtatni, de nem minden esetben megy a dolog. Nem a baba miatt vagyok ideges, hanem lakás gondok miatt. Nem lesz baja a manónak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Szia. A babádnak nem lesz baja. Nálam többet nem sokan idegeskedtek, de szó szerint az egész terhességem alatt, és mindenki ijesztgetett, hogy koraszülött lesz, hát még mindig bent ficánkol, pedig most azért már akár ki is bújhat. MInden jót! 38 hetes kismama.
2008. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Nyugi a kicsinek nem lesz semmi baja.

Sajna az utóbbi időben én is sokat idegeskedem, nálunk párkapcsolati problémák vannak, de a kicsi jól van.

Ha feszültebb vagy, érzékeli ő is, hisz akkor egészen más hormonok szabadulnak fel benned, mint nyugalmi állapotban, de ezek nem ártalmasak rá. (Utána néztem, mivel én is aggódtam emiatt)

Sőt, azt olvastam, hogy bizonyos szintű stressz nem is árt, mivel a kicsi nem csak azt érzékeli, hogy feszültebb vagy, hanem azt is, hogy nyugtatod meg magad, és ebből már méhen belül tanul, és a későbbiekben ő is gyorsabban tud majd megnyugodni.

Szóval nyugi! És remélem megoldódnak a problémáitok.

2008. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok: 30 hetes vagyok amúgy :)
2008. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ellenkező tapasztalatom van. Én 26 hetes vagyok, ért egy nagyobb stressz, és 3000-ről 1000-re megrövidült a méhnyakam. Ezt 12 nap kórházi fekvés követte, majd hazaengedek azzal, hogy továbbra is szedem a gyógyszereket, és otthon is szigorúan feküdnöm kell. A stresszt pedig minden szinten (már ahogyan csak lehet) ki kell zárnom az életemből, a prof szerint.

Én azt javaslom próbálj megnyugodni, hogy ez veled ne forduljon elő.

2008. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!