Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Soha nem sírok. Valami baj...

Soha nem sírok. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Legelőször ez akkor tűnt fel mikor még tizenéves koromban a legelső kapcsolatomnak vége lett. A fiú szakított velem, és amíg az összes barátnőm készenlétben állt arra az esetre ha összeomolnék, én csak ültem és semmi.. Szomorú voltam, de egy könnycseppet sem ejtettem. Ez az évek során sem változott.

Eddig nem zavart a dolog, sőt még bizonyos szinten örültem is neki, de nemrég meghalt a nagymamám és félek elmenni a temetésre. Félek hogy mit fognak mondani rólam. Tudom hogy a szinte mindenki sírni fog és nem akarom hogy érzéketlennek tűnjek. Végtelenül üresnek érzem magam a veszteség miatt de.. egyszerűen nem tudok sírni.


A sírással/könnyezéssel mint folyamattal nincs problémám, azonban soha nem a szomorúság áll mögötte


Valami baj van velem?



2014. nov. 12. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor mi áll mögötte, belemegy valami a szemedbe?

Mindenkinél más a határ. Biztos vagyok benne, hogy te is sírnál, ha olyan ingerek érnének. Ha ez megnyugtat.

A temetésen meg nem foglalkoznak vele, hogy ki sír meg ki nem. Nem kötelező sírni. De hülyék mindenhol vannak, akik azt nézik, hogy ki jött el a temetésre, ki nem, ki hogy öltözött fel, ki sírt, ki nem, kin van sapka, kin nincs. Ez a világ rendje.

2014. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Például erős fizikai fájdalom esetén vagy néha mikor nagyon nagyon mérges vagyok de akkor sem zokogok inkább csak a könnyeim folynak.

Remélem nem lesz semmi gond a temetésen, szeretnék illendően elbúcsúzni, anélkül hogy mások megítéljenek ez miatt.

2014. nov. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!