Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális ha apám ok nélkül...

Az normális ha apám ok nélkül meg sértődik valamin és utaná olyan csúnyán beszél velem hogy sírok emiatt?

Figyelt kérdés
Nagyon türelmetlen agresszív ember és soha semmit nem ert meg..olyan csunya szavakat es jelzoket hasznal ram a sajat gyerekere ami nagyon faj mert ovult es mar volt hogy az utcan elkezdett uvolteni velem karomkodni lehordott mindennek elsirtam magam es akkor elkezdett kiparoditalni ahogy sirok ilyen tok idegesen es mondta h en is csak ehez ertek meg h egy rohadt kis gec! Vagyok es hogy te hulye f @sz ku rv@., te szerencsetlen. Minenki minket bamult az urcan nagyon megalazo volt. Nagyon sertodekeny es ha valami nem pont ugy tortenik mint ahogy i szeretne fel megy es kozombosen bunkon viselkedik. Nagyon sokszor sirok miatta annyira turelmetlen allamdoan bant engem mindig piszkal hogyha othon vagyunk
2014. júl. 10. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindig megalaz, leszid, ha lemegyek valamit enni elkezdi hogy mit zabalok mar megint egy dagadt diszno leszek es mondja hogy csak a kartekonykodashoz es a szarkevereshez ertek. Mikor anyam megved akkor apam engem okol hogy en ugrasztottam olet ossze es hogy most boldog lehetek meg hogy egy sunyi fereg vagyok
2014. júl. 10. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizony ez nem szép dolog. Hány éves vagy tulajdonképpen, és miért viselkedik így az apád? Jut eszembe: fiú vagy?
2014. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sztrecskó ***** válasza:
0%
imádkozz érte. Valszeg nincs könnyű élethelyzetben, és senki nem mondta még neki, hogy a feszültséget ne a gyerekein keresztül vezesse le.
2014. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fényember ***** válasza:
Átérzem a helyzeted...Én ezen már csak nevetek...oda se figyelek inkább befogom a szám ..pedig eléggé nagy bennem az igazság érzet és sokszor ki is mondom (de apám mellett próbálom vissza fogni magam)...de másnapra már úgy is se híre se hamva nincs annak hogy egy gec! lett volna velem..így felesleges balhéznom...ő úgy is erősebb...és ha akar meg is verhet (igaz nem szokott (ritka)). Megszoktam..nem veszem fel magamra...csak ilyenkor mindig elmondom magamba hogy én soha sem leszek olyan mint ő és a férjem ha valaha így fog viselkedni velem/gyerekeinkkel fel is út le is út neki. Ennyi..tanulj, juss el egyetemre onnan koleszba és leggyakrabban is max. hétvégente kell látnod...kitartást! :)
2014. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Az apád tuti narcisztikus.
2014. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is átérzem a helyzeted, mert az én apám is ugyanilyen "ember". Engem is sokszor alázott meg nyilvánosan az utcán, meg olyan rondán beszélt velem, hogy elakadt a szavam. Én így, hogy felnőttem, hozzá se szólok, levegőnek nézem. Nem jelent nekem semmit, olyan, mint egy idegen. Amúgy anyukádnak el kéne válnia tőle!
2014. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!