Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja a férfiak...

Miért gondolja a férfiak többsége azt, hogy minden nő csak pénztárca alapján választ párt, és el akarja tartatni magát?

Figyelt kérdés

A férfiak többsége alapból így áll hozzá, hogy minden nő számító kis fruska, akinek csak a pénz kell, aki lusta megfogni a munka végét, aki csak eltartatja magát, aki csak ilyen, meg olyan meg amolyan.


Miért vesznek egy kalap alá minket nőket? Miért nem tudják felfogadni, hogy van ilyen nő is, meg amolyan is, és létezik olyan is, aki képes létezni férfi nélkül, aki képes eltartani magát, és aki tényleg egyenrangú pasit keres maga mellé, nem egy pénzeszsákot, akitől függnie kell!



2014. nov. 13. 07:56
1 2
 11/18 Spilerke ***** válasza:
Azért mert általában az általánosítás 50-50 százalék arányban igaz, aki alapból ilyen kérdést tesz fel arról nagy valószínűséggel ezt gondolják, vagy igazából is ilyen lehet. Sokan be sem vallják maguknak, hogy a pénztárcát keresik a másikban. Aki pedig az általánosítás miatt nyavalyog az ne általánosítjon másokat, mert a fagyi visszanyal.
2014. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan be sem vallják maguknak, hogy a pénztárcát keresik a másikban"


Na ez még egy igen nagy igazság, szebben, lényegretörőbben nem is fogalmazhattál volna.

2014. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Nem gondolja ezt minden férfi, szóval a kérdésed már itt értelmét vesztette.


Sok nő választ magának párt az alapján, hogy milyen jó apa lesz a párja.

Aztán vannak nők, akik a kefélést helyezik előtérbe.

Vannak, akik úgy választanak, hogy milyen cukin néz ki a párjuk és akkor lehet vele nagyzolni a többi tyúknak.


Nagyon sok szempont van még.

2014. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Önigazolás. Nem én vagyok szánalomcsomag, az egyetlen baj, hogy nem vagyok gazdag.
2014. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Kedves általánosításpártiak! Elmondanám, hogy azt írtam hogy a férfiak TÖBBSÉGE, (értsd: többen vannak ezen az állásponton, kevesebben a másik oldalon), vagyis NEM MINDEGYIK férfi ilyen! :)


De azért köszi a válaszokat... ;)

2014. nov. 13. 14:09
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tudok elképzelni, az egyik, hogy valóban ismernek ilyen nőket, rosszak a tapasztalataik és ezért általánosítanak minden nőre vonatkozóan, vagy pedig muszáj valamivel magyarázni a sikertelenségüket.

Utóbbira példa a saját történetem: régebbi, rossz anyagi helyzetben levő barátommal szakítottunk, később megismertem valaki mást, ugyanolyan rossz anyagi helyzetűt. Az előző barátom még évekkel később is azt híresztelte, hogy azért választottam azt a másikat, mert sok pénze van. Holott tisztában volt a valós helyzettel.

2014. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Húha, én is hallottam már sokszor ezt a szöveget, és rohadtul idegesítő, degradáló egy normális nőre nézve. De valahol megértem a pasikat, rengeteg szánalmas olcsó ribi van, és sokszor ha találkoznak is normális lánnyal, akkor is nehezen hiszik el neki, hogy tényleg normális. A másik kategória meg az örök vesztes típus, aki a saját kudarcait annak tudja csak be, hogy a csaj ilyen volt meg olyan, de nem veszi a fáradtságot, hogy kicsit magába nézzen ;) Az általánosítás mindkét nemben megvan, a csajok is sokszor általánosítanak, hogy a pasik csak az ilyen meg olyan nőkre buknak, pedig ez sem igaz. Egyébként ne foglalkozz az ilyenekkel. Hülyeség, hogy ha egy nő független, önálló, nem a másik pénzére ácsingózik és egyenrangúan viselkedik, az magányos. Azt tanácsolom, ne húzd fel magad az ilyeneken, felesleges, és ellenkező hatást érsz el. Én egy ideje feladtam, hogy mérgelődjek ilyeneken. Az ilyesfajta pasik ha megismernek, beszélgetünk, és átérzik a gondolkodásmódom, belátják, hogy nem csak olyan típusú csajok vannak. Kifejezetten éreztetik, hogy tisztelnek, és ez az érzés bőven elég :)
2014. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

három nő létezik

az egyik a feleség

a 2. szerető

a 3.prosti

ehhez pénz kell

2014. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!