Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Corey...

Mi a véleményetek Corey Taylor-ról?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 20:10
 1/7 anonim válasza:
Ember vagy énekesként?
2014. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mind a kettőre kíváncsi vagyok! :)
2014. nov. 13. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Énekesként nagyon jó, de az utóbbi időben amit műveltek a Slipknotban, azért zuhant kicsit a szememben.
2014. nov. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miert, mit csinalt?
2014. nov. 15. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Például amikor indult a Slipknot, nyilatkozták, h ők testvérekként tekintenek egymásra, és ha egyikükkel vmi történik, akkor feloszlanak. Amikor meghalt Paul, mégis folytatták.

Állítólag amikor szünetelt a Knot, paul többször is találkozni akart velük, de lepattintották.

Rejtélyes okok miatt kirakták Joey-t, a Stone sour-ből meg Jim-et.

Donnie Steele-nek nem engedték, h színpadon basszerozzon, hátul játszott.

Aztán ez a bohóckodás is elég visszatetsző volt, ahogy titkolni próbálták, h ki az új dobos és bőgős, ahelyett h elárulták volna, ki az, vagy azt mondták volna, h nem mondják meg, mindig nyilatkoztak vmi hülyeséget,h csak hogy fenntartsák az érdeklődést. stb stb.

Ennek ellenére továbbra is hallgatok Slipknotot.

2014. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát én ezekről annyit tudok, hogy paul halála után úgy is volt hogy feloszlanak, de tiszteletből folytatták, paulért, ő sem akarta volna hogy vége legyen a zenekarnak.

joeyt pedig viselkedési problémák miatt rakták ki...

az érdeklődés fenntartása pedig fontos! :D

am köszi az új infókat!

2014. nov. 15. 17:12
 7/7 anonim válasza:

Régi kérdés de válaszolok:)

Joeyt egyébként nem azért rakták ki,hogy azt hitték drogozik?Viszont nem tette, Én igy tudok róla.Bocsánat ha nem jól tudom nem vagyok annyira a rajongójuk :D

2022. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!