Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » +30 éves emberek segitseget...

+30 éves emberek segitseget kérném!?

Figyelt kérdés
Azt hallotam hogy az ember a 30 éveiben éli az élete legszebb éveit . Én csak 18 vagyok es nagyon érdekel hogy mi történik mire jön rá az ember az életel kapcsolatban mire ébred rá ,valaki legyenszives már meg fogalmazni aki tudja miről van szó nagyon nagyot tenne velem , nem baj ha nem tudjátok megfogalmazni rendesen , kérlek titeket (?)
2014. nov. 13. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt hallottam, hogy az egyetemi évek a legszebbek. Nekem azok voltak a legszarabbak, bár nem az egyetem miatt. Szóval ha jót akarsz, ne várj 30 éves korodig, hanem alakítsd úgy az életed, amennyire csak lehet, hogy minden éved a legszebb legyen.
2014. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez természetes. Csak ez a dolog nagyon feldobott és nem hagy békén tegnap aludni sem tudtam csak forgolódtam :s
2014. nov. 13. 22:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Szüleimet,tanáraimat, próbáltam esélytelen :-(
2014. nov. 13. 23:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő.

Nem kell mindent elhinni amit hallasz.

2014. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pl. arra jöttem rá 18 éves korom óta (most vagyok 33), hogy nagyjából minden máshogyan van az életben valójában, mint ahogyan azt 18 évesen hittem, s ezért a dolgokhoz való hozzáállásom is részben megszelidült -ha lehet így mondani-, részben pedig gyökeresen megváltozott. Legfőképp talán a valódi értékekről és a dolgok fontossági sorrendjéről az életben gondolok mást talán.
2014. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jobb most az életem (32 F) mint 20 évesen volt

csomó mindent máshogy látok

már nem vagyok naiv, helyből leszarok mindenkit

bár akkor lettem volna ilyen mint most

2014. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az eddigi válaszokat, 5-6 volt eddig a legjobb .

Az érdekelne valójában hogy mit látok másképp pontosan ? Vagy modhatnám mivel kapcsolatos.

2014. nov. 14. 14:39
 8/10 anonim ***** válasza:

35 múltam.

Mindent máshogy látok 30 után.Van tapasztalt minden téren.

Jó és rossz is.

Már nem minden fekete vagy fehér,van közte is..

Nem sietek,próbálom élvezni az életet, nem hajszolni.

Van stílusom Nő vagyok,nem egy lány.

Van saját lakásom,pénzem,hogy élvezem megtegyek dolgokat amiket szeretnék.

2014. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Pl. araa, amit máshogy látok. 30 éves koromig fogalmak sem volt róla hogy mi is ennek az életnek az értelme, azon kívül hogy talán a túlélés ( és nem is nagyon érdekelt), de ma már sejteni vélem. Ezért ma már tudatosan próbálom úgy élni az életem több kevesebb sikerrel hogy szem előtt tartsam azt, hogy minden döntésért, amit az életben meghozok, felelősséget tudjak vállalni. Régebben sokszor hivatkoztam talán a véletlenre, ma már úgy hiszem hogy nincsenek véletlenek. Annak előtte kézzel fogható dolgokban kerestem az örömöket az életben. Ma már azt gondolom hogy a fontos dolgok nem ilyenek. Azelőtt sokszor éreztem magam magányosnak és elhagyatottnak, ma már tudom hogy soha sem voltam magamra hagyva és nem is lehetek.

2014. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat , sokat segített !
2014. nov. 15. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!