Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg egyre többen vannak,...

Tényleg egyre többen vannak, vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy az elmúlt 5 évben egyre többen vannak azok akik magukat melegnek, bisexuálisnak, transzinak vallják, tényleg ők vannak egyre többen vagy csak eddig valahogy pont kívül maradtak a látókörömből?

#meleg #divat #biszexualitás #homok #transznemű #lezbikus. transzi #lgbt.
2014. nov. 14. 07:45
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak most már fel merik vállalni.
2014. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincsenek többen, csak talán már annyira nem kell félniük a kiközösítéstől. Bár szerintem még mindig többen vannak akik nem vállalják mint azok akik igen...
2014. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem már 20-25 éve.

Állítólag nincsenek többen, mint a rendszerváltás előtt, csak sokkal nyíltabbak. Bár szerintem a divat homoszexuálisok tényleg többen vannak. Egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki 13-15 évesen tévedhetetlenül ki tudja jelenteni, hogy "meleg", holott semmi tapasztalata.


Na lehet nekem esni, lepontozni!

2014. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
0%

Mostanában valami ilyen kort élünk, ezek a depisek is egyre többen vannak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Biztos az ingerküszöb került magasabbra.

2014. nov. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyjából ugyanannyian vannak, de mostmár nem hagyják "lappangani". Ismerek több 30+-os embert, aki érdeklődött-érdeklődik ugyanúgy a saját neme iránt, de régebb se a médiából, se a többi embertől nem volt ez így megerősítve, hogy ez egy normális, elfogadott dolog lenne. Így akkor random kérdeztek rá nekik tetszőknek, hogy mit szólnának, de így persze hogy mindig elutasítást kaptak. A legtöbbjük megházasodott, és vagy boldog kapcsolatban van nővel (ők valószínű biszexek), vagy megházasodott de el is vált, hiszen boldogtalan volt, és mégiscsak kibújt a szög a zsákból, h ő nem a nőket szereti. A csúnyábbik eset amikor gyerekekkel hagyja ott a nőt, mert ő nem élhette meg amit akart. Ezeknél a helyzeteknél mindenképpen jobb, ha már elejétől nyíltan élhetnek úgy ahogy gondolják.
2014. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%

"Egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki 13-15 évesen tévedhetetlenül ki tudja jelenteni, hogy "meleg", holott semmi tapasztalata. "


azt ki tudja jelenteni, hogy hetero, holott semmi tapasztalata? te mikortól tudod, hogy hetero (meleg) vagy?

2014. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
27%

Valóban egyre többen vannak. Az informatika világában az emberek eltávolodtak a valós emberi kapcsolatoktól, fogalmuk sincs, mit kezdjenek a másik nemmel. Ismeretlen terület! A fiúk szexobjektumot látnak csak a lányokban, a lányok meg (érthetően!) nem akarnak minden jöttmentet leszopni.

Egyébként is elmarad az ismerkedési fázis. A fiú (már amelyik elég tökös) odamegy a lányhoz: na, járunk? Fogalmuk nincs egymás működéséről! Mivel azonban a saját működését mindenki ismeri, a saját neméről sokkal több ismerete van. Ráadásul a médiából is ömlik a szenny. Madonna nőkkel smárol, hogy beszéljenek róla, erre a tinik azt hiszik, ez a menő.

2014. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagyok, 1 hónap és pár nap híján 15. Lassan 1 éve, hogy elmondtam a titkomat anyámnak, fiú létemre beleszeretem egy fiúba. Az volt az amikor már én biztosra kijelentetem. De először 6-ban, év végén jött szóba hogy én elégé úgy érzem hogy a fiúk érdekelnek. MA ott tartok hogy közel 10-20 ember tudja ezt a dolgot, teljes biztossággal kijelenthetem: Meleg vagyok, a fiúk vonzanak. Egyszer voltam "szerelmes" még régebben, a bátyám volt barátnőjébe aki a vicc kedvért egy napot születet velem, csak 10 évvel előbb. Azt hitem hogy ez szerelem mert mindenki azt mondta hogy szerelmes vagyok belé meg minden. Utána úgy egyszer meg nem mozditota a fantáziámat a dolog. Na ez egészen 6-ig tartót amíg totálisan bele nem zúgtam a hetero oszt. társamba. Mint a melegek többsége én is tudom hogy hátrányban vagyok, nem mondhatom meg egy srácnak hogy szeretem, mert lehet hogy homofob, de ha nem is akkor sem tud mit kezdeni azzal hogy valaki bele szeretet akihez nem is tud vozodni. Az értelmes melegek tudják ezt hogy nem szabad minden srácnak "neki esni" és ez egy fontos dolog amit sok hetero nem tud.
2014. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem lenne az ún. modern orvostudomány, akkor mind kihalna, de van már lombik program, így tudják a hibás génjeiket örökíteni..."


Ha ezt így gondolod, akkor magyarázd meg kérlek, hogy az ókorban, és még az előtt is, amikor még nem volt lombik program, mégis honnan voltak melegek, és miért nem haltak ki napjainkra?


A legtöbb meleg heteroszexuális szülők gyerekeként heteró családba születik, úgyhogy soha nem fognak "kihalni", csak akkor, ha az emberiség úgy dönt, hogy abbahagyja a szaporodást és kihal a teljes fajunk.

2014. nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
38%

7-es és 8-as válaszoló buta,mint a föld.


Ha ennyire tájékozatlan valaki,minek játssza az okosat?

2014. nov. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!