Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha fiatalkorában egy lány,...

Ha fiatalkorában egy lány, nem kap elég szeretetet a szüleitől, mi történik majd később vele?

Figyelt kérdés
Nem kapott, sőt utasították, hogy ha boldog, vagy szomorú ne mutassa ki.
2014. nov. 14. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél hallani? Nincs általános válasz, mert az emberek nem egyformák, mindenki másként reagálja le, mást vált ki belőle.
2014. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Bármi lehet, ez attól függ, hogy hogyan alakul a további élete, milyen környezetbe, társaságba kerül, milyen barátokat szerez.

Nekem a jutott eszembe, hogy valószínűleg nehezebben fog ismerkedni, kapcsolatokat kialakítani. Vagy kapcsolatfüggő lesz és egy kis szeretetért hagyja, hogy kihasználják.

2014. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem utasított senki, hogy mit mutassak s mit nem. Egyszerűen ilyen vagyok, nem igazán mutatom ki azt, amit érzek. Hogy ez milyen hatással van az életemre, környezetemre? Aki nem ismer azt hiszi, hogy egy szívtelen, érzéketlen hülye vagyok. Pedig tudok szeretni, nagyon is, ha lenne olyan ember akkor meg is tapasztalhatná mennyire. Igen, magamban tartom a gondjaim, kevésszer mondom ki, amit érzek. Bocsánatot nehezen tudok kérni, a 9 betűs szót pedig nem szoktam kimondani. Ha valaki szentelne annyi időt, türelmet, hogy megismerjen, akkor érezhetné, tapasztalhatná saját bőrén, hogy nem bánta meg, ugyanis, akit igazán szeretek, azokért bármit megtennék.

17/L

2014. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy nehezebben mutatja ki az érzelmeit, ha egyáltalán vannak.
2014. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak érzései, csak lehet nem felszínen.

17/L

2014. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
társfüggőség alakulhat ki nála
2014. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!