Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitcsináljak, hogy első...

Mitcsináljak, hogy első ránézésre az emberek ne higyjék egyből, hogy cigány vagyok?

Figyelt kérdés

A problema ott van leirva roviden a kerdesben.

Nos nagyon zavar hogy mindenki annak nez de nem sertegetesbol mondjak ezt mert egyszer osztalytarsam is megkerdezte meg akkor amikor eloszor voltam suliban. Azota is joban vagyok vele. NEM vagyok cigany, igazabol elegge keverek vagyok... 5 fele ver van bennem ahogy a szuleim mondjak... anya felig orosz felig gruz, apa félig örmény felig gorog, es mivel en itt szulettem magyarorszagon otod verig annak tekintem magam (100% hogy nincs bennem magyar ver de jol esik ezt hinni...) tehat 1% cigany ver SINCS bennem... Csak barna a bőröm... Ugye az ormenyek azsiaban vannak es ott eleg barnak az emberek. Egyebkent egyaltalan nem viselkedek ugy mint a ciganyok. Az arcom se olyan egyaltalan! Furdok is rendszeresen, es foglalkozok magammal (neha tulsagosan is) xdd.


.

.

Elnezest hogy sok irasjelet es ekezetet elhagytam, csak siettem:)

Valaszokat elore s koszi!

13/L



2014. nov. 10. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek előítéletei ellen aligha tudsz tenni, kedvesem. Ha beszállsz a játékba és nekik kezdesz el öltözni, csak annyit érsz el vele, hogy egy új álarcot veszel fel.

Persze, mondhatnánk, hogy állj át a nőiesen elegáns stílusra és a többi - de minek? Ha valaki azt hiszi, cigány vagy, amiért sötétebb a bőröd, és nem akar veled szóba állni, magára vessen. Valószínűleg meg sem érdemli, hogy vele barátkozz.

Meg kell tanulnod, hogy az emberek nem tudnak és nem is akarnak a dolgok mögé nézni. Egy bőrszín, öltözködési stílus, egy mondat elég ahhoz, hogy "elásd magad" náluk.

2014. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A neved nem tükrözi hogy nem vagy magyar??

Egyébként tök jó lehet hogy ennyiféle "vérű" vagy. Egzotikus. :D

2014. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt szégyellni, vannak normálisak is.
2014. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen egzotikus lányok,milyen magas vagy?
2014. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj, hat nagyon alacsony ahhoz kepest hogy nemsokara 14 eves leszek... 153 cm.
2014. nov. 10. 22:22
 6/8 A kérdező kommentje:
#2-nek uzenem: de igen elegge azt tukrozi...:DDdd a tanarok a suliban folyton visszakerdezik... De meg mindig hibasan vagyok beirva a naploba:D
2014. nov. 10. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok sajna ... 20/F
2014. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Az embert a cselekedetei határozzák meg, nem a származása. Jó irányba haladsz, úgyhogy tök mindegy, hogy cigány vagy-e, vagy örmény, vagy akármi. Tőlem meg 30 éve azt kérdezik, hogy van-e kínai a családban, mert mandulavágásúak a szemeim :D Ennyire ostobák a népek.
2014. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!