Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én akkor most rocker vagy mi...

Én akkor most rocker vagy mi lennék? (Többi lent) 13/L

Figyelt kérdés
Szóval feketébe járok, vannak bőrcuccaim, meg minden,és zenéből 2 eltérő stílust szeretek: az altenatív rock és a metál. Pl.: szeretem a Green day-t, Billy talentet ,a másikból meg Slipknot-ot és mondjuk Agonist-ot. És mindenki azt mondja hogy rocker vagyok, vlaki azt hogy emó, punk, (persze szerintem rohattul nem, max rocker), de annyit mondták hogy már kívácsi lennék, hogy ez milyen stílus amit én kepviselek?

2014. nov. 15. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom gyerek rock:D
2014. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha így kategorizálgatnod kell magad, akkor csak simán gyerek vagy.
2014. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Miért kell kategóriákba és sztereotípiákba illeszkedni? Ez annyira gáz.
2014. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 piriiiiii ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel.
2014. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége, mert jól megfér egymás mellett több stílus kedvelése is. Én anno szerettem a Bonanza Banzait és a Pokolgépet is. Ma is sok stílust szeretek, de az öltözködésemmel sose demonstráltam a zenei ízlésemet. Inkább hangulatfüggő így 44 évesen is, hogy Tankcsapdát vagy Amy Winehouset akarok hallgatni éppen. Szerintem Te se skatulyázd be magad, mert minden stílusban találhatsz jó együtteseket, jó zenéket.
2014. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

"feketéBEN"

"rohaDtul"

2014. nov. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A Green daynek , és Billy Talentnek köze nincs az alternatív rockhoz , de még az utolsó 2-nek se.

Alternatív rock(magyarok):

-Hiperkarma

-Kispál és a borz

-Heaven street seven , stb..

(külföldi):

-Franz Ferdinand

-Radiohead

-Kasabian

És több 100 :)

A lényeg, hogy ne kategorizáld a zenéket , ami tetszik az tetszik.

2014. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ok :D amugy a második 2 az tudom hogy nem alternatív, az metál szerűség, de kössz a tanácsot
2014. nov. 16. 00:25
 9/15 anonim válasza:
26%

ezekszerint nem csak en gondolkodok igy.

sose ertettem ezt a kasztosodast.

az ember szellemi szintjerol arulkodik hogy besorolja a masikat, meg az is hogy en csak ugy oltozkodok meg csak ilyen zenet hallgatok mert en repper vagy rokker vagy akarmi mas vagyok!

mindenkinek van egy stilusa a hulyekkel meg nem kell foglalkozni!

2014. nov. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem kellett volna szegényt ennyire leoltani... nyilván 13 évesen még nem úgy viszonyul a világhoz mint a felnőttek, a kamaszoknak igenis először szükségük van arra hogy valamilyen csoporthoz tartozzanak ilyen vagy amolyan módon, ezen át kell esni, még van bőven ideje arra hogy más legyen.
2014. nov. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!