Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire jön be a tizenéves...

Ez mennyire jön be a tizenéves rocker srácoknak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a megjelenés, első benyomás is fontos, de ha ezeknek a tulajdonságoknak vagyok a birtokában, akkor mennyi esélyem van, ha mondjuk 40%-ok nyomnak a latba?

- vicces vagyok, sokat nevetek, humorizálok, mások is viccesnek tartanak, viszont az a hátrány, hogy nem mindig, mindenkivel tudom a legjobb formámat hozni e téren

- egy rocker srác szempontjából jó zenei ízlésem van (Green Day, Nirvana, Red Hot Chili Peppers, Metallica, Iron Maiden, Kispál és a Borz, Pokolgép, Intim Torna Illegál - ezek az aktuális kedvenceim)

- merem állítani, hogy nagyon bevállalós, bátor csaj vagyok, sok veszélyes, de szórakoztató dolgot kipróbáltam már, és kitűzött céljaim között szerepel egypár extrém sport kipróbálása

- alapjába véve nem vagyok nyafogós, sőt, élvezem, ha festékes vagyok, de azért nem vagyok igénytelen

- 80%-ban laza vagyok, szeretem nézni, amikor a többiek körülöttem káoszt csinálnak, én meg csak nyugodtan figyelem őket, de azért sokmindent komolyan veszek (ezek közé tartozik elsősorban a tanulás és a rám bízott feladat)

- sokszor cseszegetős hangulatomban vagyok, mindenkit szétszivatok, aki körülöttem van, ez néha plusz pont lehet

- logikusan gondolkodom, nem pánikolok be, de van, hogy alkalomadtán elvesztem a fejem

- könnyen ismerkedem, de egy ismeretség után csak pár év múlva kötök barátságot, sok a felszínes barátom.


A fiúról annyit, hogy nagyon laza, túlságosan is az, és mindenkinek beszól.

Van esélyem?


14/L



2014. okt. 26. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit, hogy valaki rocker, én is imádom a rock- és metalzenét, de a párválasztásban ez nem befolyásolt, egyetlen barátnőm sem volt még rocker, legfeljebb volt pár közös kedvencünk.

Egyébként átlagos tinilánynak tűnsz a leírás alapján, ha csinos vagy, akkor több esélyed van.

2014. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vad-Ász ***** válasza:

Szia


akkor én vagyok a te embered

(mindenkinek beszólok,szarok mindenre,rocker vagyok)


Ha gondolod irj.

:)

2014. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szerelemben nem a stílusirányzat dönt. Èn pèldául tizenegy- kèt èves korom óta bolondulok a progressive rockèrt, metalèrt ès imádom a szegecseket, fekete, sötèt árnyalatú dolgokat. Soha nem lèptem mèg utcára ezek nèlkül, mègsem rocker a barátom. Egy egyszerű fiú, de ami benne a legizgalmasabb, hogy tetőtől- talpig ismerem, s láss csodát, mègis folyton meglep az abszurd ötleteivel. Nem rajong a stílusomèrt, de nem is kèri, hogy őèrte adjam fel azt, aki valójában vagyok.


Amit írtál az alapján sokrètű egyènisèg vagy, ès kèrlek, maradj mindig az. Ne akarj mindenkinek megfelelni, először csak magadnak ès utána másoknak. Rocker vagy ès- akár nekem- bizonyára nagy a szabadságigènyed, èppezèrt ne megfelelèsi vágyból akard elèrni a cèlod. Ha szerelmes leszel, azt úgyis èrezni fogod. Ès majd meglátod, nem az fog számítani, hogy a kiszemelted milyen stílust kèpvisel.


15/L

2014. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vad-Ász ***** válasza:

utolsó:

"fekete, sötèt"

igy olvastam : Fekete sört

2014. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szeintem ti egy kicsit felreertettetek. en nem konkretan nem azt akartam hangsulyosni, hogy milyen a stilusiranyzatom, milyen zenet szeretek, es nem is altalanossagban beszeltem a rockerekrol, hanem egy bizonyos fiurol, aki nagyon tetszik nekem, es nem azert, mert rocker (ismerek egypar rocker fiut, es nem azert kedvelem oket, mert eppen rockot hallgatnak, hanem a jellemukert), hanem a megjeleneseert, kinezeteert, viselkedeseert. :)

de azert koszi a valaszokat.

2014. okt. 27. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
inkább a tanulással foglalkozz!
2014. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ne haragudj, de a válaszodnak semmi köze a kérdéshez, remélem tudod, hogy ez mivel jár :)

további szép, mosolygós estét!

2014. okt. 31. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!