Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én akkor most rocker vagy mi...

Én akkor most rocker vagy mi lennék? (Többi lent) 13/L

Figyelt kérdés
Szóval feketébe járok, vannak bőrcuccaim, meg minden,és zenéből 2 eltérő stílust szeretek: az altenatív rock és a metál. Pl.: szeretem a Green day-t, Billy talentet ,a másikból meg Slipknot-ot és mondjuk Agonist-ot. És mindenki azt mondja hogy rocker vagyok, vlaki azt hogy emó, punk, (persze szerintem rohattul nem, max rocker), de annyit mondták hogy már kívácsi lennék, hogy ez milyen stílus amit én kepviselek?

2014. nov. 15. 23:04
1 2
 11/15 anonim válasza:

Hát a zenestílusban van a régi nagy metál stílus inkább azok a rockerek mint pl.metallica,nirvana és vannak a mostani fiatalok akik metált hallgatnak (köztük én is) az egyesek szerint nem is metál,hanem ilyen "stilus után menő metál bandák" mint pl. Black veil brides,Asking alexandria akár még a Suicide silence! Ezekre sokan azt mondják hogy EMO bandák! Én mindkettőt szoktam hallgatni de inkább mostanában az EMO bandákat hallgatom! Ettől is függ hogy te melyikeket szoktad többet hallgatni (persze nem csak ettöl függ)

12/F

2014. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom a Slipknot, az Agonist , az Arch enemy meg mondjuk az Otep minek felel meg, de azokat szoktam hallgatni :D
2014. nov. 16. 18:59
 13/15 anonim válasza:
Szerintem punk rock, pontosabban annak a fiataloknak való verziója.
2014. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igazán nem akarok okoskodni, de engem nagyon tud irritálni, amikor valaki, aki rockzenét hallgat, máris azt hiszi magáról, hogy rocker.

Én 2006 óta rockzenén élek, annak számos fajtáját nagyon szeretem, a lightosabbaktól a keményebb vonalig, és igen, én is szeretem a fekete és a sötétebb árnyalatú cuccokat. Mégis, sose szerettem magamra azt mondani, hogy rocker lennék. Szerintem a rockerséghez társulnia kell egy bizonyos életmódnak és világnézetnek, ami bennem nem feltétlenül található meg maradéktalanul, csak kisebb-nagyobb részekben. Ezért én inkább mindig úgy definiálom magam, hogy "rockzenét szerető ember", vagy csak simán "rockzene párti".

Ajjaj, most lehet megint ki fogom robbantani a "mitől rocker egy rocker?" kérdés örökös vitáját xD


Mindenesetre, hogy hozzád is szóljak valamit, kedves Kérdező: te most pont abban a korban vagy, amikor az ember elkezdi azt érezni, hogy tartozni akar valahova (ahogy azt előttem valaki már nagyon szépen leírta) és igyekszik kialakítani az egyéniségét. Szóval normális, hogy most próbálkozol dolgokkal.

Lehet, hogy ez a rockzene iránti imádat tartós lesz és felnőttkorodig kísér majd, de lehet, hogy az évek alatt lassan kikopik belőled. Volt olyan osztálytársam általános iskolában, aki elég kemény rocker volt és ő is azt a feketében járós korszakát élte, aztán mára ő is ugyanolyan poppos tucatember lett, mint még oly sokan.

Szóval az én véleményem, hogy még túl fiatal vagy ahhoz, hogy egyenlőre bármi biztosat is meg lehessen állapítani ezzel kapcsolatban, mert ez később még simán változhat.

És ha majd eljön az a bizonyos "később", akkor se másoknak kell eldönteniük, hogy hova vagy sorolható, hanem csakis Magadnak!

Neked kell majd érezned. :)

21/F

2014. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13 évesen még nekem is számított, hogy úú én mekkora rockercsaj vagyok, és hogy más zenét meg se hallgatok, aztán jött ez a dubstep meg az elektronikus zene és mindig utálkoztam, hogy mi ez a.. mert hogy én rocker vagyok..Most meg elektronikus zenét hallgatok, nem öltözködök rockerként, sőt néhány akkori primitiv gondolatomra szégyennel emlékszek vissza.

Szóval értem én, hogy fontos neked, a példámat azért írtam le hogy lásd ismerem ezt az egészet,de arra kérlek ne vedd ennyire komolyan mint én tettem. Nem ér annyit az hogy kimondhasd te most rocker vagy. csak legyél önmagad, hallgasd/hord/csináld azt amit szeretsz ne érdekeljen mások mit mondanak, hova osztanak be..mert nem számít..

2014. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!