Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Álomvilágban élők" (lent...

"Álomvilágban élők" (lent kifejtem), mesélnétek nekem pár dologról?

Figyelt kérdés

Olyan emberek kérdeznék, akiknek a gondolatai nagy részét egy játék, egy film, egy könyv köti le. A valóságot pedig amennyire tehetik, elutasítják, "harcolnak" ellene. A célom nem provokáció. Csupán rajtam segítenétek azzal, ha a most következőkre válaszolnátok.


Tudatosan csinálod ezt az egészet? Úgy értem tisztában vagy az okokkal, amik miatt az álomvilágba futsz, vagy magad sem tudod miért csinálod?


Milyen világot/ világokat választottál ki? Kérlek jellemezd őket röviden. Leginkább azt mond el, mi fogott meg bennük.


Milyen típusú karakterekkel tudsz azonosulni? Miért? (lehet példával is, csak jellemezd az adott példát röviden, mert lehet, hogy nem ismerem)


Hogyan boldogulsz az életben mindezek mellett? Itt az érdekelne, hogy el tudod e látni a kötelességeidet, vannak e kapcsolataid, és vannak e céljaid a való világban?


Mit gondolsz a valóságbeli önmagadról? Tudom, ez most talán úgy tűnik, hogy nem is kapcsolódik a tárgyhoz, de én úgy érzem, hogy igen. Ha gondolod, esetleg ezt a kérdést hagyd ki, annak is örülök, ha csak a többit válaszolod meg.


Mindenkinek nagyon köszönöm, aki szán erre egy kis időt. Tényleg nagy segítség volna.


2014. nov. 16. 13:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Előszőr is én nem "harcolok" a valósággal csak csupán néha elvonulok tőle :3 és most sorjában válaszolok a kérdésekre:


1. Őszintén megvallva halványlila segély fogalmam sincs hogy mért csinálom,de szerintem azért,mert kicsit unalmasnak érzem magam :(


2. Magában a világban semmi érdekes sincs csak a szereplők miatt érdekes melyeket mind én alkottam és kicsit beteg állatok de ezért szeretem őket :)


3. Rengeteg szereplője van ha megerőltetném magam fejből mondanék 20 ,de úgyse fogok. És mindegyikkel azonosulni tudok így viszont szomorú dolog bele gondolni hogy mind egy szadista állat :/


4. Eltudom látni mindemellett a kötelességeimet ,de néha nehéz mellete koncentrálni.


5. Alapjáraton elégedett vagyok magammal kicsit uncsinak tartom az életem de ez van , nincs mit tenni :)


Egyébként utolag átolvasva rájöttem hogy a kérdést azokhoz intézed akik egy filmben vagy könyvben lévő világban élnek. Sajnálom hogy a válaszommal csalódást okoztam :P. 14/L voltam!

2015. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!