Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteg dolog, hogy másokkal...

Beteg dolog, hogy másokkal ellentétben én a hétköznapot szeretem?

Figyelt kérdés

Hétköznap érzem jól magam, hétvégén is mindig a hétfő reggelt várom, hogy mehessek el itthonról. Mert nekem szörnyen unalmas itthon ülni magányosan, úgy, hogy nincs semmi amit csinálhatnék és értelme is van. Főleg így ősszel meg télen.

Hétköznap legalább iskolában vagyok, meg majd később dolgozok, addig se itthon unom magam legalább. Nem mindig kellemes persze az se, de inkább mint ez az itthoni unalom.

Beteg dolog, hogy én a hétköznapot várom, szerem mindig, amitől a legtöbb ember meg irtózik?


2014. nov. 16. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
*szeretem
2014. nov. 16. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem :)
2014. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem beteg..

én is várom, hogy holnap reggel 8tól este 8ig máshol legyek. Mostanában nem jó itthon.

2014. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem beteg dolog. Alapjáraton én is szerettem anno suliba járni, Volt pár óra, amit nem szerettem, de barátokkal voltam körülvéve, jó volt. Amit szerettem, és a mai napig sem, az a koránkelés :D Ezért (is) szeretem a hétvégéket.

Ha majd a munkád is olyan lesz, hogy szereted csinálni, akkor sem lesz beteg dolog, hogy szereted majd a hétköznapokat.

Én szeretem is a munkámat, meg nem is, de azért örülök ha felhívnak, hogy most nem kell menni, vagy későbbre is elég menni stb... Néha meg úgy utálom, hogy a hátam közepére kívánom.

2014. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanád el, ha olyan iskolába jártál volna, mint én, vagy ha olyan munkát kéne végezned, amit gyűlölsz. Vagy egyszerűen csak ha olyan lenne a munkahelyi légkör.

Inkább szerencsés vagy, hogy a hétköznapjaid nem olyanok, amitől irtózni kéne.


Viszont az azért furcsa, hogy amúgy meg nem tudsz magaddal mit kezdeni. Én ha akarnám, se tudnék unatkozni.

2014. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is így vagyok.. a szürke unalmas hétvége a családdal. nincsen társaságom se meg semmi :/

egyetemen meg hétköznap csudajó élet van :))

2014. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Addig én is a hétköznapokat szerettem a legjobban, amíg egy nagyon jó iskolába jártam. Minden nyári szünet egy rém unalmas, véget nem érőnek tűnő szenvedés volt számomra, alig vártam, hogy végre újra a suliban lehessek. Öröm volt részt vennem az ottani tanórákon, nagyon szerettem minden osztálytársamat és tanáromat. Eddigi életem legszebb időszaka volt. :)

Azt az intézményt, ahol most tanulok, sajnos nem szeretem ennyire. Mostanában a járvány miatt gyakran unalmasak az otthon tölött hétköznapjaim.


Szerintem mindig egy adott személy jelenlegi élethelyzetétől függ az, hogy mit élvez a legjobban. Mindenki a számára legjobb napokat szereti leginkább. :D

2021. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!