Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám újra egyre erőszakosabb,...

Apám újra egyre erőszakosabb, ha nem állítom le, emberöléssé fajult volna kétszer is a dolog. Hogy tudnám eltüntetni az életünkből?

Figyelt kérdés

Azt hinné az ember, hogy békés ember, de amikor elborul az agya, szó szerint képes volna ölni. Utóbbi két szituációban nekem köszönheti, hogy nem a börtönben van gyilkosság miatt (szomszéd és a húgom).

Nem akarom megölni, mert akkor én is mehetnék a börtönbe, plusz mégis csak az apám. Ebben a qrva országban muszáj megvárni, hogy tettlegességig fajuljanak a dolgok, tényleg meg kell halnia valakinek ahhoz, hogy a hozzá hasonló férgeket börtönbe zárják?


Mit tudok most tenni? Kihez, vagy milyen szervezethez forduljak? Hogy tudnám legálisan eltüntetni őt az életünkből?

Nem merem itthon hagyni a húgom és az anyukám vele, ez így nem mehet tovább. Már 20 éve nem változik meg ebből, úgyhogy én most már ezt be szeretném fejezni. Tűnjön a p*csába.


2014. nov. 6. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez engem is érdekelne. Ismerem a szitut, csak nekem tesóm ilyen. Most ott tartunk, hogy elérte, hogy elköltözzünk a saját házunkból.
2014. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dögöljenek meg az ilyen emberek... Bezzeg nekünk tűrnünk kell.
2014. nov. 6. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van sajnos... Bár lenne valami módszer. Az a vicc ebben az országban, ha valamit csinálsz akkor egyből ott vannak. Ha segítség kell akkor leszarnak. Ilyen világot élünk. Kitartást neked.
2014. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

családsegítő szervezetek, elpanaszolhatod hogy apád szellemileg beteg, pszichiáter kell neki, agresszív, gyilkosság közeli esetek, erre csak lépnek.


a rendőrséget fejeltsd el, smemit enm csinálnak amíg nem folyik vér.


barátokkal is beszélj, tudjanak a helyzetedről, bár manapság barátok sincsenek.

anyu váljon el, legyen per, ha megkapja a ház felét, akkor is elvonul a család, neki ítélik a gyerekeket és lehet anyagilag is kaptok támogatást.

sajnos ez anyu dolga lett volna de vele is van baj, biztos.


vannak emberek akiknek korábban kell felnőtté válni és kézbe venn ia dolgokat, sneki nem fogja emgoldani helyeted és ez ez egész életre igaz lesz, sőt, folyamatosan elnyomnak majd a nálad hatlamasabb de erkölcsileg/agyilag hiányos emberek.

2014. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk UGYANEZ a helyzet, mintha én írtam volna ki a kérdést...az elmúlt években kb. 5-ször fajult majdnem emberöléssé a veszekedés, amikor csak azért nem tudott apám szúrni a késsel, mert mind az 50 kg-mal lógtam a karján, hogy ne tudja felemelni szúrni...

Anyukám 2 éve elvált tőle, de teljesen hiába, mivel haszonélvező a házban, LEHETETLEN kitenni. Az egész válás semmire sem volt jó, csak egy nyomorult papír, attól még ugyanúgy éldegélünk tovább, mivel kitenni nem tudjuk, kifizetni az ő részét (6M Ft) pedig szintén nem! Anyukám zaklatásért is feljelentette, nem lett semmi következménye, biztonyíték hiányában lezárták az ügyet.

Lehet, hogy amikor emeli a konyhakést anyukám felé, nem a védelmére kellene kelnem, hanem videóznom?

Vicc az egész...sajnállak kérdező, de ebből jogilag -főleg ha részesedése van a házban - nincs kiút, csak a halál! (apád halála)

2014. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és apám diagnosztizáltan pszichiátriai beteg, volt, hogy mentőt hívtunk rá ilyenkor, de mivel meg tudta mondani a nevét és hogy hol van, beszámíthatónak ítélték, és akarata ellenére pedig nem vitték el.
2014. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az idősebbik fiú testvérem volt ilyen. Tavaly már nem volt mit tenni, egyik este mikor kezdte a szokásos dolgait, elővettem úgy istenigazából. Megáldott az isten fizikai erővel és testalkattal, 199 cm-hez társul 112 kg meg egy 48-as láb, kegyetlenül megvertem, mikor már kiterült a padlón, anyámmal felszedtük, lefektettük az ágyba, anyám letakarította a vértől és kezdődött a lábadozás persze szóltam a dokinak is aki ismerte hogy milyen szóval nem volt semmi jelentgetés. 3 hét alatt rendbe jött a bolondja, azóta nem vergődik és a verés utáni nap bocsánatot kért mindenkitől. Sajnos a szép szó neki sem használt, én meg elő vettem az ősi módszert miszerint a verés csak a cserépnek árt. Ő ebből tanult, azóta normális, persze apámat így nem "nevelném" meg mert ő mégiscsak az apám.
2014. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan szomorú ezeket olvasni. Vajon hogyan alakult az életetek? Ugye mindenki jól van, és átvészelte ezt a nehéz időszakot?
2021. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!