Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy antiszociális ember...

Egy antiszociális ember senkit nem szeret?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne szeretne valakit?
2014. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Attól, hogy nem tartja be a szociális elvárásokat, szerethet még valakit.
2014. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ling-ce ***** válasza:
0%
Minden embernek szüksége van arra, hogy ne csak szeressék, hanem ő is szerethessen valakit, vagy valakiket. Ez alól az antiszociális sem kivétel.
2014. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
nem tudom, h antiszociális vagyok-e (még nincs alátámasztva), de pl. nem tudnám megmondani, h a szüleimet szeretem-e vagy sem (elég optimális családban nőttem fel). Anyám sokszor mondta már, h mintha nem lennének érzéseim. Be kell vallanom, h gyakran arra használok kedvesebb szavakat, h megszerezzek dolgokat. Emberi kapcsolatok után nincs bennem vágy (itt is csak azért vagyok, mert kellett vmi) Sokáig mondtak faragatlannak is, aztán rájöttem, h belőlem hiányzik az empátia, és eltartott megtanulnom , h mikor hogyan kellene reagálnom bizonyos szituációkban... de így is szinte mindig emlékeztetnem kell rá magamat.
2014. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Az igazi antiszociális személyiségzavarban szenvedőknek nincsenek érzelmeik.
2014. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!