Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól elboldogulok az emberekkel...

Jól elboldogulok az emberekkel, de mégis általában véve ki nem állhatom az embereket. Miért nem normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Nyitott, barátkozós srác vagyok alapjáraton. Azonban őszinte, az emberek többsége pedig képmutató, alakoskodik és mást mutat a társaság, társadalom felé, mint amilyen valójában. Ezt már tizenéves koromban felismertem és azóta is beigazolódik majd minden új emberről, akivel megismerkedem, legyen az munkahely, sportolás közben, vagy máshol. Az emberek hihetetlen patkány módon tudják kibeszélni a másikat, taktikázni, mindenki csak az érdekét lesi, eszméletlen manipulálhatóak, számítóak és imádnak hazudni. De szerintem az egész társadalmunk hazugságok hálójára épül. Ezért sminkelik magukat a nők, hordanak push-up melltartót, szőrtelenítenek, illatosítják magukat, stb. mert minden el akarunk leplezni, ami valóságos. Kívül is és kommunikációjában is alakoskodó, hazug az átlag ember és ugyanez igaz a családi kapcsolataira, ahol az emberek több mint 50%-a hűtlen stb.


Miért nincs létjogosultsága annak, ha ismerem milyenek az emberek és nem szeretem őket?

3 ember van akit szeretek csak: a barátnőm, akit én választottam és a legtisztább szívű ember akit ismerek, az apám, aki a példaképem és egy őszinte rendes ember és az öcsém, akit kvázi én neveltem fel kiskorától kezdte, én játszottam vele a legtöbbet.


Mindenki mással negatív tapasztalatom van, beleértve majdnem az összes ismerősömet, évfolyamtársamat, munkatársamat és sporttársamat is. Nekem is muszáj eljátszanom hogy kedvelem őket, pedig nem, de hát nem lehet antiszoc:)


2014. nov. 17. 12:58
 1/5 tarnai ***** válasza:
Te meg itt beszéled ki az embereket, Te szent! Te gyereknevelő játékos szent ember. Hát üdv a világunkban!
2014. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős lehetsz, de biztosan nálam fiatalabb, ha srácként említed magad. Örülök, hogy Te ezt előbb felismerted, mint Én. Üdv. a csapatban. 38/N.
2014. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nekem is muszáj eljátszanom hogy kedvelem őket"


Bocs hogy ezt írom, de akkor te is most álszent és alakoskodó vagy nem?! Nem igazán érthető hogy mit akarsz ezzel a monológgal. Az a bajod, hogy álszentek az emberek, mást mutatnak kifelé, kibeszélik a másikat? A te kérdésedben szerinted mi van ami süt az olvasó felé??? Azt hiszem egy lehetsz a sok közül te is, hiszen ha szerinted mindenki kivétel nélkül ilyen amilyennek leírod, akkor nem lehetsz csak egyedül a tisztaság, erény, tisztesség mintaképe, aki az életben nem alakoskodott, aki nem beszél ki másokat és még lehetne sorolni...


" Ezért sminkelik magukat a nők, hordanak push-up melltartót, szőrtelenítenek, illatosítják magukat, stb. mert minden el akarunk leplezni, ami valóságos."


A nőket meg hagyd, önmaguk miatt akarnak szépek lenni, ők is jobban érzik magukat úgy, mintha igénytelenek maradnának, és nem utolsó sorban, nektek pasiknak szeretnének tetszeni!

2014. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Áh...te sem vagy jobb, mint a többi. Én sem szeretek "kontaktolni" az emberekkel, de én legalább nem játszom meg magam, hanem nyíltan mogorva és elutasító vagyok. Félreértés elkerülése végett: én nem is avatom szentté magamat, ember vagyok, mint a nagy átlag és kész.
2014. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tarnai


:DDDD

2014. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!