Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális dolog? Más tini...

Ez normális dolog? Más tini is szokott így viselkedi, gondolkodi, tervezni? 14/L

Figyelt kérdés
Már előre tervezem , hogy milyennek szeretném az életemet ! Pl h hol fogok lakni , milyen szakmám lesz .... Annyira elképzeltem már mindent . Azt is h eloszor majd egy kisfiút szeretnék , és utanna egy kislanyt !! Ez nem beteges ?? :D
2014. okt. 5. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem ez jó dolog én 13 éves lány vagyok és már jövőre el kéne döntenem a szakmám de tippem sincs...:/ Amúgy én is sokat gondolkodom ilyen dolgokon :)
2014. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ha gondolod írj pirvit :)
2014. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyeneken nagyon sokat kellene gondolkodniuk az ilyen korú fiataloknak és nem csak a lányoknak. Akik igy tervezgetnek általában elmondható róluk, hogy befutott emberekké válhatnak. Neked is ezt kívánom:)
2014. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !! :))
2014. okt. 5. 13:20
 5/6 anonim válasza:
100%
ez egy nagyon jó dolog, csak arra figyelj, hogy ne csak a távoli jövőt képzeld el, hanem az adott "most" pillanatra vezesd vissza, hogy a jelenben mit kell csinálnod, illetve a közeli jövőben( pl. 1héten belül), hogy közelebb kerülj az álmaidhoz. közben próbálj meg rugalmas maradni, hogy ha vmi nem pont úgy sikerül, akkor gondolkozz el azon, tanulj belőle, alkalmazkodj az adott körülményekhez.:)
2014. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendbe ! Koszonom :) igyekszem !
2014. okt. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!