Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak sosem tudtak nekem...

Férfiak sosem tudtak nekem parancsolni, irányítani - nők viszont egész jól. Ez normális, vagy valami bajom van? 20/F

Figyelt kérdés

Mondták, hogy valami pszichológiai bajom van...

Ma volt egy esetem, suliban belémkötött egy tanárom, üvöltöttünk egymással órán, vagy 5 haverom mondta hogy hallgassak már, aztán egy csaj is és rögtön elnémultam :)

Igazából többször volt már hasonló esetem, valahogy a férfiakat ellenfélnek tekintem (ha irányítani próbálnak), megalázónak érzem, főleg ha mások is látják... Viszont ha egy csaj csinálja, azt aranyosnak tartom, vagy poénra veszem, és hallgatok rá...

Ez normális, vagy valami bajom van? Alfahím komplexus, vagy ilyesmi? Srácok, ti hogy vagytok vele?



2014. nov. 17. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szereted a dominákat.
2014. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy alfahím egy nőnek se hagyja, hogy parancsoljon neki, akkor már nem is lenne vonzó a nőknek.

Inkább a személyisége és nem a nemi hovatartozása alapján kéne eldöntened, hogy kire hallgatsz és kire nem. Olyan, mintha betegesen el akarnád érni, hogy te jó legyél a csajoknál ezzel a puncsolós módszerrel, de ez nem fog bejönni szerintem.

2014. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőkkél szemben submissziv vagy,dominans stilusu bnőt valassz,smpixie.com,bar ott fizetős r.ibi Dominak vannak
2014. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!