Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet egész nap flexelni?...

Mit lehet egész nap flexelni? Miért van mindenhol 1 lakó, aki egész nap flexel?

Figyelt kérdés
Ha elkezd szakadni csönd lesz! Ahogy elállt az eső megint flexrl valaki!

2014. júl. 30. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
gondolom nem unalmában flexel valaki....amúgy én vidéken lakom, van aki egész nap körfűrésszel darabolja a télire való tüzifát ,annak is frankó hangja van.:)
2014. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nálunk is van.

Legszívesebben a fejét nyesném le azzal a cuccal.


Hetente feljelenti valaki, akkor pár nap csend van a bírságolás után, aztán kezdi elölről.

2014. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a pillanatban is szól a flex itt is már vagy 3 órája XD

Igazából én élvezem mert így olyan hangosan bömböltethetem a zenét hogy még a flexet is elnyomja, anélkül hogy bárki szólna érte :D

Egész nap Nightwisht fognak hallgatni a szomszédok, ha tetszik, ha nem míg el nem áll f*aszomba ez a zaj :D

2014. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 napja a fűnyíró megy, pedig ez egy lakónegyed, ahol alig van fű és tök jó reggel 7-kor erre kelni. Másik kedvencem, amikor fúrnak. Persze, ha zenét hallgatok szomszéd egyből át jön, hogy rezeg nála minden. Lecumizhat mind.
2014. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Cerwin vega PA hangcucc a lakásba a legjobb módszer a kintről jövő zajok elyomására.
2014. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én elcserélném az én szomszédaimat a flexesre...felettem lakó nagycsalád éjjel üvölt, a nyanya jaj-jaj-jaj koncertet tart...a falszomszédoméknál az a ritka, ha nem üvöltenek egymással, lehetőleg hajnalban vagy az éjszaka közepén + pár bútor borul, a tüc-tücölt cigányzene napi szintű üvöltetésére már nem is reagálok


most éppen valami vadbarom koncertezik az ablakom alatt, hogy "megakarokhalni"...


amennyiben érdekel a csere, írj privátot! ;)

2014. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pandas74 ***** válasza:
Tudomasul kell venni,hogy magyarorszagon,a hazkoruli ,sajat kezu munkavegzesnek,-melynek ideje altalaban a hetvege-hagyomanyai vannak!Miert?Azert mert mi kelet europaiak sosem kerestunk annyi penzt,hogy mindent keszen megvasaroljunk,vagy valakivel megcsinaltassuk,mig a munkahelyen dolgozik mindenki,igy a pihenoidoben ne legyen zajongas.Ez nemetorszagban,svajcban nem problema,mert ott masok a szokasok!Magam reszerol,en is szoktam effelet csinalni,pedig keveset vagyok otthon,de a gyerekek alvasidejet szigoruan figyelembe veve,nem art nehany jo szo a szomszedokhoz,vagy esetleg nehany dologban segitseget nyujtani nekik,akkor kevesbe lesznek hajlamosak a veszekedesre a zaj miatt.Amugy en is inkabb hallgatom a flexet,motorfureszt,mint az idiota ordibalast,veszekedest,vagy az uvolto 3 plus 2 t.
2014. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt is ez megy hétvégente. Szombat reggel 6 indul a flexes idióta. Nyomja 10-ig. Utána 10 perc szünet. Következik a másik szomszéd, fűnyírót be, 15 percenként megállítja 10 percekre a fűnyírót, majd újra kezdi. Délután 4-re befejezi, úgy, hogy hetente nyírja a füvet. 5 körül eszébe jut a 3. szomszédnak, hogy kéne tűzifát vágni télire. Este 8ig nyomatja.

Vasárnap kezdődik elölről.

Mondtam a haveromnak, hogyha egyszer nyerek a lottón, akkor biztos felbérelek pár embert, akiknek az lesz a dolga, hogy az utcánkban éjjel nappal folyamatosan nyomassák a flexet a fűnyírót és a láncfűrészt.

2014. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Tanya vagy füldugó.
2014. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#8

"hetente nyírja a füvet"


Háát ez a fű már csak ilyen gonosz állat, megnő magától 4-5 nap alatt. Gondoltad volna?

2014. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!