Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Mi a véleményetek? Szerintetek megéri, lehetséges vagy egész egyszerűen nem normális dolog?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy magányos típusú, zárkózottabb ember lennék. Azon gondolkodtam, hogy tudatosan szeretném most már teljesen kigyomlálni magamból a szeretet/szerelem utáni sóvárgást. Úgy vélem sokkal egyszerűbb lenne így az élet, kevésbé lennék sebezhető. Nem tartom valószínűnek, hogy meglelem azt akinek szüksége lenne rám.

2014. aug. 18. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok.

Bár nem a sebezhetetlenség miatt, hanem egyszerűen azért, mert így kényelmesebb, és a sóvárgást se volt nagy meló kiirtani magamból.


Csakhogy én tudom magamról, hogy aszociális/szociopátiás személyiségzavarom van.

Szóval nem normális.

2014. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Max ideig óráig nem foglalkozol vele, de idő után előjön.
2014. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges, csak nem tudatosan kell ezt "végrehajtani". Saját tapasztalatból írom.

Ugyan voltak korábban kapcsolataim, könnyen szerelembe is estem, de mára ez olyan szinten elmúlt, hogy teljesen eltűnt belőlem a szerelem utáni vágy. És nem tudom elképzelni, hogy valaha újból így érezzek.

Hiába találkozok olyannal, akivel lehetne közös jövőnk, valahogy nem vagyok képes erre. Nekem meg pont az a bajom, hogy szeretnék szeretni de nem megy.

Szóval nem tudom, ha ezt szeretnéd elérni, talán az idő megoldja.

2014. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha én is így vagyok vele, de képtelenség, sőt nem is lenne jó, üres lennél... Ha van kedved megoszthatod velem, hogy miért látod így a dolgokat (privátban).
2015. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lassan én is eljutok erre a szintre. Utoljára öt éve volt kapcsolatom, azóta meg a nagy semmi. És ahogyan telik az idő, úgy megy vele el a hitem is.

Lehet rossz világba születtünk, fene se tudja!

2015. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!