Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet leszokni egy...

Hogyan lehet leszokni egy nagyon rossz tulajdonságról?

Figyelt kérdés
Folyamatosan nyávogok,hisztizek,elégedetlenkedek. Így sosem érzek örömöt,erről le lehet szokni? Megkeserítem más és a saját életemet is vele!
2014. nov. 19. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
majd biztos írni fogják a titokban hasonló beállítottságú emberek, hogy magadnak kell megoldani a gondjaid...ebben van is valami, de egyedül nagyon nehéz. az optimizmus forrása lehet egy társ...barát, akárki, aki figyel rád. tapasztalatom szerint meg manapság már egy ilyen embert is nagyon nehéz találni, aki nem csak sajátmagával törődik. (ez persze nem egyenlő azzal, amikor valaki jófejségből eljátsza, hogy együttérez veled...).
2014. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Koncentrálj arra hogy mit veszithetsz ezek miatt. Ha megvan akkor jó... Ez segíthet. Az a baj hogy csak akkor tudatosul majd hogy ha el is veszíted ezt a valamit. És majd ettől talán kapsz annyi motivációt hogy legyőzd az ilyeneket.

Én a páromat veszítettem el hasonló okokból pár hónapja azóta teljesen megváltoztam. A változásnak örülök, mert boldogabb vagyok tőle és kevesebb a feszültség az életemben, csak az ára volt túl nagy :-(

2014. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező legtöbb ember ilyen.

Nem fogsz "leszokni" róla. Csak akkor ha olyan balszerencsésen alakul a sorsod, hogy elveszítesz mindened. Amikor a nulláról kezdesz felállni akkor fogod csak értékelni a dolgokat.

2014. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!