Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a filmekben, könyvekben a...

Ha a filmekben, könyvekben a rossz vagy nem a legjobb karakterrel tudok azonosulni jelentheti hogy a valóságban is rossz vagyok belül?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossznak nem feltétlenül vagy rossz, de attól még lehet, hogy túl sok benned az elnyomott indulat és fájdalom.

De például a Thor filmekből én is inkább Lokival tudok azonosulni és átérezni a motivációit, de ettől még egyáltalán nem tartom magam rossz embernek (holott ugye Loki nem éppen egy pozitív karakter).

20/F

2014. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem is ez van es en rossz vagyok :D
2014. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Én is a rossz karakterekkel tudok azonosulni.

Leginkább azért mert az ő karakterük szimpatikusabb,az érveik meggyőzőbbek.Jobban eltudom fogadni azokat a célokat amikért küzdenek.

2014. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is a rossz karaktereket szeretem. A jó karakter annyira egyoldalú, sablonos, unalmas...

Hogy rossz ember vagy-e belül, kérdezd meg egy közeli baráttól!

2014. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2014. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xeniah ***** válasza:
Nyilván azzal tudsz azonosulni, akivel megegyezik az értékrended. Tehát ha annak a karakternek, akivel azonosulsz, rossz az értékrendje, akkor igen, neked is rossz. A kérdés az, hogy akarsz-e ezen változtatni.
2014. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!